2015'in Rengi Marsala + Kombin

0
699

Herkese yepyeni bir haftadan merhabalar. Son birkaç aydır özellikle Instagram’da sık sık gördüğüm Marsala rengi pek bir sevilesi, kullanışlı. Bu sene bu kadar patlamasının sebebi de bu olsa gerek. Dedim benim diğerlerinden neyim eksik? Ben de yazarım marsalayı hem de kombinlisinden.

PantoneCOY15_RGB_Sc3_LivingRoom4-rect

Ama önce biraz renkten bahsedeyim size; kızıl kahveyle gül kurusu arasında gidip gelen marsala Pantone Renk Akademisi bu yılın rengi olarak marsalayı seçti. Bunu neye göre seçiyorlar, bu yetkiyi onlara kim veriyor vallahi ben de bilmiyorum. Bilen varsa beni de aydınlatsın.

Screen-Shot-2014-12-06-at-4.38.41-am

Cahilliğim affola ben Sephora’nın her sene Pantone ile bu şekilde bir işbirliği içine girdiğinden bir haberdim. Oldukça zengin bir sınırlı üretim koleksiyon çıksa da benim gözüm maskara ve palette kaldı. Sanırım çoktan tükenmiştir ürünler yine de isterseniz bir Sephora şubesine danışın.

2015-01-28_21h02_10

Kazak: Miss Selfridge 

Etek: Alexander Lewis

Çanta: Chanel

Ruj: Sephora&Pantone

Ayakkabı: Stuart Weitzman

Gelelim kombinimize. Ben bildiğiniz marsala fotoğrafını kıyafetlerin yanına tuta tuta yaptım kombini yine de renk olarak hatam olmuşsa affola. Bence marsalaya en çok yakışan renk altın o yüzden kombinde altın ve marsala tonları arasında gidip geldim. Hazır o kadar bahsetmişken Sephora marsala koleksiyonundan da bir ruj atayım içine dedim. Umarım beğenmişsinizdir.

Bana destek olmak isterseniz yazılarımı paylaşarak daha çok kişiye ulaşmamı sağlayabilirsiniz. Hiçbir yazıyı kaçırmak istemem diyorsanız da sağ üst köşedeki açılır menüden mail adresinizle abone olmanız yeterli. En kısa zamanda görüşmek üzere iyi haftalar!

xoxo, madam kişot

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here