2017’nin En İyi Cilt Bakım Ürünleri -2-

0
692

2017 senesinin en son yazısından merhaba! Dün sizinle 2017’nin En İyi Cilt Bakım Ürünleri’nin birinci yazısını paylaşmıştım. Bugünse 2017’nin En İyi Cilt Bakım Ürünleri -2- yazısı ile karşınızdayım!cilt_bakım_ürünleriBeyond Jeju Tangerine Maske: Daha önce birkaç defa bahsettiğim beyond sheet maskler, detaylarını şurada okuyabilirsiniz.

Elizavecca Carbonated Bubble Clay Mask: Senenin en çok denenen maskelerinden birisi sanırım. Yerli yabancı birçok vlogger ve beauty gurunun denediği Elizavecca maske hızlı ve etkili olması ile benim de favorilerim arasında. fiyatı: 50 TL 

Too Cool For School Pumpkin Sleeping Pack: Yine favori cilt bakımı ürünlerimde uzunca anlattığım bir ürün. Daha önce yazdığım sleeping packler için şuraya , bu ürünün detayları için ise şuraya göz atabilirsiniz.

Holika Holika Smooth Skin Egg Peeling: Cildi taptaze bir ışıltıya kavuşturan Holika Holika Smooth Sking Egg Peeling. Bizim genel peeling algımızdan çok farklı, detayları ise şurada.

Cyrene Moonlight Beauty Concentrate:  Markanın bana denemem için yolladığı bir üründü. Kokusu ve hafif yapısı ile beni kendine öyle çok alıştırdı ki onsuz yapamaz oldum. Her cilt tipine uygun, temiz içerikli bir serum. Daha ne olsun değil mi?

Benim için 2017’nin en iyi kozmetik ürünleri bu şekildeydi, uzun ve kapsamlı bir seri oldu. Benim içime sindi umarım sizin de içinize sinmiştir! Gelecek sene de beraber yepyeni ürünler keşfetmek üzere, iyi seneler! -xoxo, madam kişot 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here