2017’nin En İyi Saç Ürünleri

0
1066
2017nin_en_iyi_sac_ürünlerii

2017’nin son haftasına girdik, inanabiliyor musunuz! Ben hala şok içindeyim. Ne ara girdik de ne ara bitirdik seneyi değil mi? Neyse bu haftayı tamamen 2017’nin en iyi ürünlerine ayırmaya karar verdim. Makyaj, saç ve cilt bakımı olmak üzere ayırdığım 3 kategoride toplam 6 yazı geliyor olacak, hazır mısınız? 2017’nin en iyi ürünleri yazılarında ilk olarak saç ürünlerine yer vereceğim. Benim gibi kıvırcık kızlar 2017’nin En İyi Saç Ürünleri yazısını mutlaka okusun! Birbirinden güzel ürün önerilerim olacak.

Kategoriler arasında en az ürün sayısı ne yazık ki saç ürünlerine ait. Bunun bir sebebi diğerleri kadar sık ürün denememem. Bir diğeri de denesem de çoğu zaman memnun kalmamam. Ama bu 4 ürün gerçekten şa-ha-ne!

Pantene Belirgin Bukleler Saç Bakım Kremi: Türkiye sınırları içerisinde en rahat bulabileceğiniz, her yerde satılan bir kıvırcık saç şekillendirici. Aynı zamanda en uygun fiyatlı olanı da diyebiliriz. Fiyatı indirimlerde 7 TL’ye kadar düşüyor. Saçları kıvır kıvır yapıyor. Klasik pantene kızı kokusuna sahip ve bukleleri ağırlaştırmıyor.

ELSEVE Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem : Elseve ailesinin mis kokulu kremi. Saçları derinlemesine nemlendiriyor ve pasparlak yapıyor. Oldukça da bereketli bir ürün. 

Girls With Curls Curl Defining Cream: Gratis’in bu yıl Türkiye’ye getirdiği Dippity Do Girls With Curls markası ülkemizdeki sadece kıvırcık saça odaklanan bildiğim tek marka. Ürünlerinin hepsi elma kokuyor ve ambalajları da çok şeker. Girls With Curls Curl Defining Cream’in yapısı jölelere benziyor ve saçlardaki bukleleri çok güzel bir şekilde belirginleştiriyor.

Batiste Floral & Flirty Blush Kuru Şampuan: Batiste markasını duymayan yoktur zaten aramızda, Dünya genelindeki en ünlü kuru şampuan markası. Ben de şu ana kadar 4-5 markayı denesem de hep Batiste’e geri dönenlerdenim. Batiste Floral & Flirty Blush ise en sevdiğim çeşidi.

Benim için 2017’nin En İyi Saç Ürünleri bu kadardı, sizin favorileriniz neler yazmayı unutmayın! Yarın yeni bir yazıda görüşmek üzere, kendinize iyi bakın! -xoxo, madam kişot 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here