60. Evening Standard Theatre Awards Kırmızı Halı

0
524

Uzun zamandır yeni bir kırmızı halısı yazma hasreti içindeydim kısmet bugüneymiş 101. yazımı, yazarken çok keyif aldığım “Kırmızı Halı” kategorisinde yazıyorum.

picture_1080p-327435

Dün Londra ‘da gerçekleştirilen Evening Standard Theatre Awards’ın bu seneki ev sahipliğini Burberry Kreatif Direktörü Christopher Bailey, Vogue Amerika Genel Yayın Yönetmeni Anna Wintour ve Evgeny Lebedev üstlendi.

kim kattrall

Gecenin en kötü giyineni ödülünü üzülerek Sex and the City’nin Samantha’sı Kim Cattrall’a veriyorum. Allah aşkına o bileklik ne? Bütün falsoları yapmış bari ondan eksik kalsaymış keşke, o elbise zaten üstüne tam oturmamışken bir de üstüne pot duran eldivenler ve o korkunç bileklikle üstüne tüy dikmiş eğer kolları boş olsaydı saçlarını da biraz daha hacimli bir model ile kullansaydı sonuç ne kadar da farklı olurdu oysa ki.

60th London Evening Standard Theatre Awards - Red Carpet Arrivalsİkinci en kötümüz ise saten pijama takımı ile Sarah Burton. Keşke birisi uyarsaymış altına topuklu giyip eline clutch alınca ödül gecesine saten pijamayla gidemezsin diye yazık olmuş.

60th London Evening Standard Theatre Awards - Red Carpet Arrivals Kötüler kervanının ilk üçünü Bee Shaffer ile kapatıyoruz. Elbise belki bir başkasında çok güzel durabilirdi ancak boynu bükük duruşu ve aksesuar seçimleri ile canım fistanı yazma desenli ev hanımı elbisesi haline getirmeyi başarmış, tebrikler Bee!

Gillian AndersonKariyerden yana şansı yaver giden Gillian Anderson’un ne yazık ki modadan yana yüzü gülmemiş. Dantel puantiye ve parlak tülün bir arada kullanıldığı elbisenin parlak tül olan kısımları fazla basit gözükmüş ne yazık ki.

60th London Evening Standard Theatre Awards - Champagne ReceptionGala Gordon kıyafet seçiminde başarılı olsa da çanta ve ruj seçiminde faul yapmış. Daha formlu bir çanta tercih edip rujunda da nude tercih etseymiş çok daha yukarılara tırmanabilirmiş.

Helen McCrory

Helen McCory’nin elbisesi çok güzel olsa da iki açıdan beğenmedim. Bir; üst kısmı tam oturmamış. İki; kendisini olduğundan çok daha kilolu göstermiş.

vbHayranları çok olsa da fazla zorlama Cat Woman pozlarıyla bir türlü ısınamadım ben Victoria Beckham’a. Elbisesi hoş, sade ama daha iyi hallerini de görmüşlüğümüz var. Bir de saçlarını hiç ama hiç sevmedim.

suki waterhouseİngiliz model Suki Waterhouse buz mavisi karpuz kollu elbisesi ile gecenin en şık üçüncü bayanıydı bana göre. Beğenmediğim tek şey saçları oldu onun dışında elbisenin rengi, modeli, yaşına ve bedenine olan uyumunu çok beğendim.

sienna miller

Gecenin en şık ikinci kadını ise Burberry tuvaleti ile Sienna Miller oldu. Teni ve saçlarıyla çok güzel bir ahenk yakalayan pastel tonlardaki elbisesine bayıldım, kendisine çok yakışmış. Ayrıca sade makyajı koyu renk ojeleri ve dağınık saçıyla bir bütün olarak güzel olan ender isimlerden olmayı başarmış.

naomi campbell

 

Aslında Sienna Miller ile arasında çok gidip gelsem de bence gecenin en şık bayanı ünlü model Naomi Campbell’dı. Derin yırtmaç, derin göğüs ve sırt dekoltesini bir arada kullanıp da bu kadar güzel taşıyacak pek kadın yok dünyada. Göz dolduran dore Burberry elbisesi koyu teninde ayrı bir ışıldamış. Omzuna aldığı kürk etol ve takıları ile eski zamanlara küçük bir selam veriyor. Saçlarını sevemesem de genel olarak baktığımda bana daha güzel geldiği için hatasız Sienna Miller’ın bir adım önüne geçmeyi başarabildi.

Bu kırmızı halı da burada biter, bir dahaki yazıda görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın…

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here