87. Oscar Ödülleri Kırmızı Halı -en iyiler

0
688

Dün 87. Oscar Ödül Töreni’nin en çok konuşulanlarını yazmıştım bugün de sıra geldi en iyilere.

Marion Cotillard Dior

Dekolte olmadan da şık ve güzel olunabileceğinin kanıtı niteliğindeki beyaz Dior elbisesi ile kırmızı halıda parlayan Marion Cotillard sade makyaj ve saçıyla büyüleyici görünüyordu.

Merly Streep, LanvinOyunculuğunu ayrı stilini ayrı sevdiğim Meryl Streep tercihini özel dikim Lanvin etek ve ceketten yana kullanmıştı. Maskülen ve feminen stilin en iyi harmanlayıcılarından olan duayen oyuncu sade saç ve makyajını iri küpeleriyle tamamlamış.

ulianne Moore, ChanelEn iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülen Julieanne Moore geceye ödülün ağırlığına yaraşır beyaz Chanel tuvaleti ile katılmıştı. Sade ve elegan topuzu, tam ayarında makyajı ve sade takılarıyla kırmızı halının en güzel kızılı olmaya devam ediyor.

Dakota Johnson, Saint LaurentGüzel oyuncu Dakota Johnson tercihini tek omuzlu kristal taş detaylı kırmızı Saint Laurent tuvaletten yana kullanmış. Doğal topuzu ve silik makyajıyla çok güzel görünen Johson’ın bileklik ve çantasını sevmedim ne yazık ki.

Margot Robbie Saint LaurentGecede tercihini Saint Lauren’den yana kullanan bir diğer isimse Margot Robbie’ydi. Siyah derin dekolteli tuvaletini Van Cleef&Arpels vintage püskül kolyesiyle zenginleştiren Robbie gecenin kırmızı ruj tercih eden sayılı isimlerinden birisiydi.

Keira Knightley, ValentinoBebek şişkinliği hafif hafif çıkmaya başlayan Keira Knightley tercihini Valentino’nun bu muhteşem tuvaletinden yana kullanmıştı. Saç aksesuarı ve doğal dalgalı saçları hamile bayanlara en çok yakıştırdığım modellerden. Hele de Blake Lively’nin giydiği kıyafetlerden sonra pek bir güzel olmuş hamiş hali.

Günün ikinci postunda ise en kötüler yer alacak takipte kalın!

xoxo, madam kişot

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here