87. Oscar Ödülleri Saç ve Makyaj

0
846

Herkese yeniden merhaba daha önce bu seneki Oscar ödülleri ile ilgili En Dikkat Çekenler, En İyiler ve En Kötüler olmak üzere üç yazı yazdım bu kırmızı halının son yazısı ise makyaj ve saç üzerine olacak.

in_news_630px-346192Gecenin şıklığıyla ön plana çıkan isimlerinden birisi Dakota Johson’dı. Elbisesi ile aynı renk tercih ettiği ruju, doğal görünümlü saçı ve ölçülü göz makyajıyla görünümünü tamamlayan Johnson şıklığın sadece elbise ile bitmediğinin canlı kanıtıydı.

in_news_630px-346215

Sienna Miller fiyonk detaylı Oscar De La Renta elbisesini sade bir makyaj ve elegan bir topuzla tamamlamıştı.

in_news_630px-346197

Siyah kadife John Galliano elbisesini makyajıyla değil kullandığı büyük kolyeyle süsleyen Cate Blanchette düz bir topuz kullanmıştı. Makyajı ise oldukça sadeydi, hafif göz makyajı ve lipglossla oldukça doğal ve sadeydi.

in_news_630px-346203

Her zamanki gibi derin dekolte ve at kuyruğundan vazgeçmeyen Jennifer Lopez’in gecedeki makyajını hiç beğenmedim. Sürdüğü ruj ne elbisesine ne de ten rengine uyum sağlamıştı.

in_news_630px-346198Eve ödüller dönen Julianne Moore ise makyajında bronz tonları tercih etmişti. Şık Chanel elbisesini zarif bir topuzla tamamlamış.

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here