Aker Büyük Beden Alışverişim

1
790

Herkese merhaba, daha önce Aker’in büyük beden tasarımlarını ne kadar beğendiğimi buradaki yazımda yazmıştım. Açık hava çekimleri sürekli oradan oraya koşturduğum hayatımda çok zor oluyor, sadece hafta sonlarım boş onda da ben dışarı çıkmaktan nefret ediyorum kalabalıktan dolayı. Ama bu cumartesi Procsin lansmanında da bu ceketi giyince artık çekeyim de yazayım dedim.

2014-10-24_21h57_15

 

 

2014-12-15_20h04_00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aker Büyük Beden Volanlı Ceket: 259 TL 159 TL

Dediğim gibi Aker’in büyük beden kısmının tasarımlarını çok başarılı buluyorum. Ve kesinlikle sadece tesettürlülere göre diye düşünülmemesi gerektiğini savunuyorum. Ben geçen seneki indirimlerden kaptığım paltoyu çok severek kullanıyorum halihazırda. Bunun da hem kesimini hem de duruşunu çok beğendim. Pembesi ile siyahı arasında kalsam da daha kullanışlı olacağı için siyahını tercih ettim indirimlerde biraz daha düşerse pembesini de kaparım mutlaka.

IMG_9188

Ben ceketi spor-şık ayarında gündüz davetlerinde kullanıyorum. Akşam içinse kumaş pantolon ve şık bir bluzla kombinlenerek kullanılabilir rahatlıkla. Birçok kişi için bu günlük giyilecek bir ceket olsa da benim için “özel gün” kıyafetleri arasında yer alıyor. Çünkü ben hayatımın yüzde doksanını tişört+hırka ikilisi ile geçiriyorum. Yukarıdaki fotoğrafta da göreceğiniz üzere ceketin iç biyeleri çingene pembesi böylece yakanız ters dönerse, ya da hareket halinde iç dikişler gözükürse kötü değil daha da şirin bir görüntü ortaya çıkıyor.

Ceket şuanda indirimde benim aldığım fiyatın çok daha altında almak isterseniz Aker mağazalarına ve Akeronline‘a göz atmayı unutmayın.

xoxo, madam kişot

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here