Aldığıma Pişman Olduğum Ürünler – Gratis

0
618

Bloggerlar olarak hep en sevdiğimiz, favorilerimiz arasına giren hatta vazgeçilmezimiz halini almış ürünlerden bahsediyoruz. Değil mi? Ben de bir kez olsun bir değişiklik yapayım dedim. Ve sizin için aldığıma pişman olduğum ürünleri yazmaya karar verdim. Fazla dağınık olmaması için ilk yazıda sadece Gratis Türkiye mağazalarında satılan ve aldığıma pişman olduğum ürünleri bir araya getirdim. Deneyip beğenmediğim ürün biriktikçe bu yazıların devamını getirmeye çalışacağım. Aldığıma Pişman Olduğum Ürünler – Gratis ile bismillah deyip başlıyorum Aldığıma Pişman Olduğum Ürünler serisine. 

Teo Şampuanlar: Ben markanın iki farklı şampuanını denedim ama bir türlü sevemedim. Evet içerik olarak Elidor vb. markalara göre çok daha temiz. Ama saçımı yıkadığımda kupkuru ve kepekli bir hal alıyordu. Bu yüzden bir daha asla almayacağım ürünler arasında.

Dippity Do Girls With Curls Saç Köpüğü: Markanın saç jelini daha önce şurada yazmıştım. Açıkçası bu ürün ne işe yarıyor anlayabilmiş değilim. Türkçe ve İngilizce’de farklı kullanım talimatları var. İki türlü de sonuç alamadım. 

Bee Beauty Saç Köpüğü: Allah’ım! Hayatım boyunca kullandığım en korkunç saç köpüğü. Abartmıyorum… Gazi Antep’e giderken valizimi yanıma alacağım için saç şekillendirici olarak oradan bir şey alayım dedim. Fiyatı uygun olunca da Bee Beauty’nin saç köpüğüne bir şans vermek istedim. Ürünü bir kere kullandım ve bana yetti. Saçınıza asla yediremiyorsunuz. Öyle bembeyaz kalıyor üstünde. Yapış yapış bir yapısı var. Buklelere hiçbir olumlu etkisi yok. ASLA yanına yaklaşmam bir daha. 

Swiss Image Matlaştırıcı Yüz Temizleyici: Gratis’e bu yıl gelen markalardan birisi de Swiss Image. Markanın ambalajları çok lüks bir his veriyor insana. Kokusunu da sevince ihtiyacım olduğu için almıştım indirimde. Şeffaf jöle gibi bir kıvamı var. Yüzünüzde köpürmüyor, yıkamaya çalışınca çok zor çıkıyor. Ve cildi çok kurutuyor. Uzun vadede bir matlaştırma etkisini de görmedim gün içerisinde.

Quick Fix Anti-Blemish Mud Maske: Daha önce detaylı yazısını blogda yazmıştım. Kullandıkça iyice soğudum sanırım. Yağlı ciltler için olan bir ürünün cildimde tam tersi yağlı bir etki bırakması pek de ideal bir özellik diyemeyiz değil mi?

Body Fantasies Signature Vücut Spreyi: Nasıl anlatsam bilemiyorum ama bu markanın vücut spreyleri çok ucuz kokuyor. Hani ilk doldurma parfümler çıktığında araba kokusu gibi parfümler olurdu ya. Onlar gibi, üstelik kokusu kalıcı da değil. 

Wet N Wild Mega Protein Maskara: Normalde Wet N Wild markasını çok seviyorum. Hatta bir çok vazgeçilmez ürünüm de bu markaya ait. Ancak Mega Protein maskarasını hiç sevmedim. Kirpiklerimi birbirine yapıştırdı. Aşırı derecede akma yaptı. Ve nasıl başardı bilmiyorum ama kirpiklerimi olduğundan daha kısa göstermeyi başardı.

Wet N Wild H2O Proof Eyeliner: Ürün gerçekten adının hakkını veriyor. Kesinlikle suya dayanıklı. Amaa… Gözümden çıkartana kadar canım çıkıyordu. Çok hassas olan gözle bir eyeliner için bu kadar uğraşmak ne derece sağlıklı tartışılır. Bu yüzden kullanmadan bir kenara bıraktığım ürünlerden birisi oldu o da.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here