Aliexpress Makyaj Fırça Seti Alışverişim

0
514
aliexpress-makyaj-firca-seti

Bugün size Aliexpress Makyaj Fırça Seti Alışverişimden bahsetmek istiyorum. Ürünleri alalı biraz oldu. Ve yeterince kullandığım için artık yorumlayabileceğimi düşünüyorum. Ben aslında çok fazla fırça ihtiyacım olmamasına rağmen ürünü göz fırçalarındaki çeşitlilikten dolayı satın almıştım. Ancak geniş bir set olduğu için her türlü makyaj ihtiyacını karşılaşacağını düşünüyorum. Jessup markasına ait olan Aliexpress Makyaj Fırça Seti benim Aliexpress’ten aldığım dördüncü makyaj fırçası seti oldu. Eğer sahip olduğum diğer Aliexpress Makyaj Fırça Setlerini de yazmamı isterseniz yorum kısmında bana haber verebilirsiniz. aliexpress-makyaj-firca-seti

Aliexpress Makyaj Fırça Seti İçeriği: 

Aliexpress Makyaj Fırça Seti toplam 15 adet fırçadan oluşuyor. Sette hem göz hem de yüz için fırçalar mevcut. Üstten alta doğru fırçaların kullanım amaçları ve adlarını sırayla sizinle paylaşıp favorilerimden bahsetmek istiyorum.

 1. küçük far fırçası: Başta da bahsettiğim gibi ben Jessup markasına ait olan Aliexpress makyaj fırça setini göz fırçaları için satın aldım. küçük far fırçası aynı zamanda başarılı bir karıştırma fırçası. Orta büyüklükte ve sık kıllara sahip. Severek kullandıklarım arasında yer alıyor. 
 2. açılı eyeliner fırçası: Klasik açılı eyeliner fırçası, benim için özel bir yanı ya da kötü bir yanı olmadı.
 3. kapatıcı fırçası: Ben bu fırçayı kapatıcı için değil de metalik farları göz kapağıma yoğun olarak uygulamak için kullanıyorum.
 4. smudge fırçası: Göz altlarınızdaki farı dağıtmak için harika bir fırça küçük ucu ile detaylı sonuçlar alınmasını sağlıyor.
 5. crease fırçası: Yine bu fırçayı da karıştırma amaçlı kullanıyorum. Benim gibi düşük göz kapaklarınız varsa böyle daha küçük karıştırma fırçalarından memnun kalırsınız diye düşünüyorum. Bu fırçada severek kullandıklarım arasında yer alıyor. 
 6. büyük far fırçası: Bütün göz kapağına baz olarak kullanacağınız renkler için çabucak işinizi halletmenizi sağlıyor.
 7. kaş fırçası: Klasik kaş fırçası.
 8. küçük karıştırma fırçası: Benim sette en sevdiğim fırçalardan birisi farklı renkleri bir arada kullanmak istediğiniz makyajlarda çok kullanışlı oluyor.
 9. büyük karıştırma fırçası: Benim zevkime biraz büyük kalıyor ama göz yapınıza uygunsa tercih edebilirsiniz.
 10. kontür fırçası: Benim setteki yüz fırçalarının içerisindeki favori fırçam.
 11. kedi dili fondoten fırçası
 12. açılı yüz fırçası: Allık ve bronzer için kullanılabilir. Ben özellikle allık için severek kullanıyorum.
 13. pudra fırçası: Benim şuana kadar kullandığım pudra fırçaları arasında favorim Ecotools markasına ait. Bu fırça bana çok seyrek kıllı geldi.
 14. sık kıllı fondoten fırçası: Özellikle burun kenarı gibi bölgelere fondoten ve likit ürünleri yedirmede başarılı bir fırça.
 15. allık fırçası: Yine benim için seyrek kıllı kalan fırçalardan.

aliexpress-makyaj-firca-setiSon olarak fırçaları satın almak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer Aliexpress sitesinden alışveriş yapmakla ilgili aklınıza takılan sorularınız varsa Aliexpress Alışveriş Rehberi yazımı faydalı bulabilirsiniz.