Alışveriş (Accesorize, LCW, Penti, Watsons…)

1
886

Aslında alışveriş yazısını yarın yazacaktım ancak Watsons ve CarrefourSa indirimlerini son iki günden de olsa yakalayabilirsiniz diye bugün yazmaya karar verdim. Hazır sınavlarım bitmişken şöyle bir alışverişe çıkayım dedim annemle ve hiçbir şey almam büyük ihtimalle diyerek gittiğim Natilus’tan elim kolum dolu döndüm, çok güzel indirimlere denk geldim ama hep ondan…

20141122_133752-horz

 

Çanta: Accesorize

Canım çantama merhaba deyin! Bu çantanın beyazını okul çıkışı Accesorize’a gittiğimizde görüp çok beğenmiştim hatta eve geldiğimde internette anneme göstermek için ararken bunu görüp daha da beğenmiştim, mağazaya gittiğimizde önce beyazına gitsem de yaz kış kullanma açısından daha kullanışlı olacağı için bunu tercih ettim. Çantayı alırken Accesorize’da 100 TL ve üzerine 25 TL hediye çeki kampanyası vardı onunla ne alacağıma da karar verdim sanırım 🙂

Fiyat: 139 TL

 

20141122_140507-horzBot: LCW

Şimdi hepiniz LCW’den bot alınır mı yahu diye düşünüyorsunuz biliyorum ama size şöyle söyleyeyim lise ikinin başında LCW’dan aldığım ve hala giydiğim bir kere bile su çekmemiş botlarım var benim, sırf onların sağladığı güvenle LCW’den aldım botlarımı, zaten başka bir yerde de çok beğendiğim bir şey bulamadım ya numara olmadı ya rahat değildi ya da gramaj olarak çok ağırdı. Bunlar hem rahat, hem hafif.

Fiyat: 49,90 TL

20141122_134200

Havlu Çoraplar: LCW

Kasa kuyruğunda bekleye dururken bu tatlı mı tatlı pamuk şeker tadında çorapları gördüm, normalde havlu çoraplarımı hep Penti’den alıyorum ama bu sene pek güzel bir şey göremedim, bir de özellikle şu patlamış mısır gibi olan çok hoşuma gitti, puantiyeli olanda da incecik simler var bir dahaki gidişimde diğer renklerine de bakmayı düşünüyorum.

Fiyat: 9,90 TL

20141122_134623 Fular: Penti

Yine kasada beklerken gördüğüm bir ürün. Fular devasa boyutlarda kare şeklinde mor, siyah, beyaz ve petrol mavisi kilim desenli ama asıl vurulduğum kısmı kenarlarındaki sutaşı detayı. Kötü yanı tamamen pamuklu olmayışı içinde naylon karışımı da var ama çok sıcak tutuyor, dışarıda üşüyünce sırta da alınabilir çok rahatlıkla.

Fiyat: 12,50 TL

20141122_133930

Patik Terlikler: Penti

Pentiden aldığım diğer şeyse bu düya tatlısı panda patikler, kışı sırf pofuduk terlikler için bile sevebiliriz bence. Ayakkabıları beş altı yıl giysem de terliğin bendeki ömrü bir sezon oluyor genelde nedense sonra ikinci sezonun başlarında sökülmeler, yırtılmalar başlıyor hemen… Pentide normal terlik, ev botu ve bazı patik modellerinde 4 al 3 öde, bazılarında ise %40 indirim var. Bu %40 indirimli olanlardan.

Fiyat: 11,90 TL

20141122_131820

CarrefourSa’da cilt bakım ürünleri, saç bakım ürünleri ve makyaj malzemelerinde bugün ve yarın da devam eden %55 indirim vardı ben ilk gününde denk geldiğim için hiçbir şey bitmemişti henüz dilediğimce aldım her şeyi. Babylipslerin pek hayranı olmasam da bunu da denemek istiyordum indirimde de olunca denemek istedim detaylı yazısını buradan okuyabilirsiniz, Head&Shoulders mentol ferahlığına bayılıyorum eskiden Rejoice’un da mentollü bir şampuanı vardı o piyasadan kalkınca ben de buna döndüm. Mevsim geçişlerinde kedi gibi saç döktüğümden Elseve’inkini denemek istedim üstünde yazanlar doğruysa favorilerim arasına girebilir. Garnier Makyaj Temizleme suyunu da yedeklemek için aldım. Eve geldiğimde fiyatların ne kadar uygun olduğunu görünce ertesi gün iki Head&Shoulders daha istedim, bir de Elidor’un kuru şampuanını.

Baby Lips Peach Kiss: 2,7 TL

Head&Shoulders Şampuan: 6,97 TL

Elseve Şampuan: 5,29 TL

Garnier Makyaj Temizleme Suyu: 8,32 TL

20141122_132104

I Love… Dudak Balmları: Watsons Türkiye

Watsons indirimindense sadece bu ikisini aldım, ikincisi %70 indirimliydi. I Love… markasının ürünlerini daha önce hiç kullanmamıştım, balmları hakkında yorum yapmak için çok erken olsa da şimdilik tasarımlarını ve kokularını beğendiğimi söyleyebilirim. İçlerindeki kalpleri de aldıktan sonra gördüm çok şeker değiller mi?

Fiyat: 9,90 TL (ikisinin total fiyatı)

Benim indirimden aldıklarım bunlar, hepsini severek kullanmayı umuyorum, indirimler hala devam ederken umarım faydalı bir yazı olmuştur. Hafta içi bir tane daha alışveriş yazısı gelecek takipte kalın.

xoxo, madam kişot

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here