Alterra Doğal Hamamelis & Nilüfer Çiceği İçerikli Arındırıcı Yıkama Köpüğü

0
1193

Herkese yeniden merhaba! Neredeyse bir yazı uzunluğundaki bir başlık ile karşınızdayım. Rossmann markasını bilmeyen yoktur sanıyorum. Özellikle kendi alt markaları ile bu kadar ünlü olan bir kozmetik marketi bilmemek biraz zor oluyor değil mi? Cilt bakımı dalındaki birçok alt markasından birisi olan Alterra organik içerikli ürünleri uygun fiyatlarla bizlerle buluşturuyor. Markanın cilt bakımı ve renkli kozmetik ürünleri mevcut. Ben bugün Alterra Doğal Hamamelis & Nilüfer Çiceği İçerikli Arındırıcı Yıkama Köpüğü ile deneyimimi sizinle paylaşıyor olacağım, keyifli okumalar!Hergün yüzümüze kaç adet kimyasal madde değiyor bir düşünsenize. Sadece makyaj ve cilt bakım ürünleri olarak düşünmeyin bunu. Aynı zamanda kullandığımız ıslak mendiller ve sıvı sabunlarda bulunan kimyasal maddeleri de sürekli elimiz yolu ile yüzümüze sürüyoruz. Bir de buna düzenli olarak kullanılan makyaj malzemeleri ve yüz temizleme ürünleri eklenince insanın içi daralıyor.

Ben bu yüzden mümkün olduğu kadar temiz içerikli ürünler kullanmaya çalışıyorum. Özellikle makyaj malzemelerinde epey sınıfta kalsam da cilt bakım ürünlerinde bu hassasiyeti göstermem daha fazla mümkün oluyor. Ülkemizde doğal içerikli ve organik kozmetik ürünlerin sayısı her geçen gün artsa da her zaman kolayca ulaşılabir ve uygun fiyatlı olmuyorlar.

Bu yüzden Rossmann’da satılan Alterra markası bence piyasadaki büyük bir boşluğu dolduruyor. Özellikle indirimler takip edildiği zaman çok makul fiyatlara organik cilt bakım ürünleri alabiliyoruz. Bugün de size markadan denediğim Alterra Doğal Hamamelis & Nilüfer Çiceği İçerikli Arındırıcı Yıkama Köpüğü ile olan deneyimlerimi anlatıyor olacağım.

Alterra Doğal Hamamelis & Nilüfer Çiceği İçerikli Arındırıcı Yıkama Köpüğü 150 mllik bir şişede pomppalı bir ambalajda satışa sunuluyor. Ürünü çalkalamaya gerek yok direk köpük halinde geliyor. Fotoğrafta gösterdiğim kadarı yani bir pompası tümm yüzünüzü temizlemeye yetiyor. Ürünün ilginç bir kokusu var tam olarak tarif edemiyorum. Kullandığınızda sanki her defasında size doğal içerikli bir ürünü kullandığınızı hatırlatıyor size. Ürün cildi gayet güzel bir şekilde temizliyor. Ama ben double cleansing yöntemini uygulayarak makyajımı çıkarttığım için direk yağları çıkarmada yeterli performansı tek seferde yakalayamadım ne yazık ki. Bu yüzden tekrar alıp almayacağımdan emin değilim. Ancak yağlı ciltlere sahip olanların benim gibi yağ bazlı ürünlerle kullanmadıkları sürece Alterra Doğal Hamamelis & Nilüfer Çiceği İçerikli Arındırıcı Yıkama Köpüğünden memnun kalacaklarını düşünüyorum. Başka bir yazıda görüşmek üzere, kendinize iyi bakın! -xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here