Angelina Jolie ve Brad Pitt Çifti Evlendi

6
1418

Herhalde aramızda bu muhteşem düğünü görmeyen, duymayan kalmamıştır. 29 Ağustos günü bir araya geldiklerinden beri konuşulan Brad Pitt ve Angelina Jolie çifti dünya evine girdi. Fransa’daki  Chateau Miraval’da gerçekleşen törene sadece 20 kişi katıldı.

IMG_03241-650x476

Fotoğraflar Hello! ve People adlı iki Amerikan dergisine 5 milyon dolara satılmış! Tabi insan bu kadar pahalıya satınca düğününe altın taksın diye lüzumsuz insanları çağırmak zorunda kalmaz şans işte, neyse tören inanılmaz ses getirdi öyle ki nail artları yapılmaya başlandı bile.

Angelina-Jolie-Wedding-Veil-Nail-Art

Düğünde bence bahsedilecek bir çok şey var ama en önemlisi her zamanki gibi gelinlik, Jolienin gelinliği Atelier Versace’den Luigi Massi tasarımı.

7FF0542DD2C034E8D2ED12B0AE1343_h498_w598_m2

Gelinlik ve duvağında altı çocuğunun çizimleri elle işlenmiş ve elbisenin tasarımı da oldukça sade tutulmuş.

Brangelina-Wedding-03

Bir çocuğa verilebilecek en güzel hediyelerden birisi bu olsa gerek, bence inanılmaz tatlı gözüküyor. Sizce? Düğünün her bir parçasına çocuklarını dahil etmiş çiftimiz, düğün pastasında tercihleri öyle on katlı usta şef bilmem nenin yaptığı heykelimsi bir pastadan değil de büyük bir sevgi ve heyecanla on yaşındaki oğulları Pax yaptığı pastadan yana olmuş.

O6366zZBen bundan daha güzel bir düğün pastası görmedim bundan daha samimi de  düğün görmedim zaten. Kızları çiçek kızları olarak oğulları Jolie’ye babalarının yanına doğru yürürken eşlik etti.

IMG_03251-515x650

En sevdiğim karelerden birisi de Jolie’nin küçük kızının duvağının altında kucağına oturduğu bu fotoğraf oldu.

IMG_03271-474x650

Daha önce Olivia Palermo‘nun düğününü ve gelinliğini yazmıştım hatırlarsanız, Angelina Jolie’nin gelinliği onun önüne geçti daha iyisini görene kadar bu samimi gelinlik, tören ve kekle bu düğün benim birincim olarak kalacak.

IMG_0328-650x550

Siz düğün ve gelinlik hakkında neler düşünüyorsunuz?

xoxo, madam kişot

6 YORUMLAR

  1. Gercekten de samimi bir dugun olmus. Gittikce samimisizlesen gunumuz dugunlerine ornek niteliginde. Dugunun manasina, ruhuna uygun bir tarz olmus..

    • bence de çok hoş olmuş bizimkiler de on kat makyaj beş katlı pasta peşinde koşsunlar ancak :/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here