Angel’s Powder Yüz Temizleyici

0
850
madam_kisot

Yeni yılın ilk yazısından herkese merhaba! Nasılsınız? Önceki gün 2017’nin en iyi cilt bakımı ürünleri yazısında bahsettiğim Angel’s Powder yüz temizleyici bu senenin ilk konuğu. Daha önce de instagramda ve diğer yazılarda sıkça bahsettiğim Angel’s Powder Yüz Temizleyici uzun zamandır kullandığım ve çok sevdiğim ürünlerden birisi. 

Angel’s Powder Yüz Temizleyici kullandığım en etkili yüz temizleyici olmasının yanı sıra en ilginç ürün de. Ürün plastik bir şişede geliyor. Kapağı açıp elinize döktüğünüzde ise incecik bir pudra ile karşılaşıyorsunuz. Elinize biraz pudra döktükten sonra bir iki damla su ile aktive edip köpürtüyorsunuz ve yüzünüze masaj yaparak uyguluyorsunuz. 

Angel’s Powder Yüz Temizleyicinin hiç kokusu yok, cildi hiç kurutmuyor. Ve pırıl pırıl yapıyor. Ürünün bir özelliği de uzun süreli kullanımda cilt rengini aydınlatması. Ben ürünün hassas cildimi rahatsız etmeden temizlemesini çok seviyorum. Bence ürünün bir diğer artısı da çok bereketli olması. Ben neredeyse bir buçuk senedir kullanyorum ve hala bitmedi. Kore ürünlerini seviyorsanız, ya da doğal içerikli ve güzel bir temizleyici arıyorsanız Angel’s Powder’ı denemenizi öneririm. Ürünü Limonian’ın internet sitesinden satın alabilirsiniz. -xoxo, madam kişot 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here