A’pieu Real Recipe Sleeping Mask Tea Tree

0
820

Aslında çok daha sonra yazacağımı düşündüğüm A’pieu Real Recipe Sleeping Mask Tea Tree’yi artık kesin kararımı verdiğim için bugün yazıyorum. Bildiğiniz üzere Kore ürünlerine karşı inanılmaz bir sempatim var, özellikle cilt bakımı ürünlerinde çok çok başarılı olduklarına inanıyorum. Bu yüzden de ne zaman cilt tipime ve ihtiyaçlarıma göre bir ürüne denk gelsem hemen sipariş ediyorum. A’pieu Real Recipe Sleeping Mask Tea Tree’yi de yine Kore ürünlerini araştırdığım bir gün Ebay’de indirimde görüp denemek için satın almıştım.

Actually I thought that I would wright this post later, but for some reasons I’m pretty sure that I have my total ideas about A’pieu Real Recipe Sleeping Mask Tea Tree. If you are following me for a long time you know that I love Korean cosmetics, especially the skincare products. Because my symphathy I always purchase Korean skincare products when I see them online. I bought A’pieu Real Recipe Sleeping Mask Tea Tree when I was looking for Korean products at Ebay. 

A'pieu Real Recipe Sleeping Mask Tea TreeÜrün klasik kavanoz bir ambalajda geliyor. İçerisinde bulunan Çay Ağacı Yağı özleri ile sivilce ve kızarıklık problemlerini gidermeye yardımcı olmayı vaat ediyor.

The product came in a simple jar packaging. It promises that will help to reduce redness and acne with tea tree oil. A'pieu Real Recipe Sleeping Mask Tea TreeÜrünü koruma amaçlı içerisinde plastik bir kapak daha bulunuyor. 

There is a plastic lid in it to protect product. A'pieu Real Recipe Sleeping Mask Tea Tree

İçerisinde yeşil jel kıvamda keskin çay ağacı kokulu bir krem yer alıyor. Bu kokuyu da alınca işin açığı gerçekten işe yarayacağını düşünmüştüm. Ancak ürün tam bir hüsran oldu. Ben sivilceleri azaltmasını beklerken ürün tam tersi bir etki yarattı. İlk başta kullandığım günlerde acı ve cips gibi yağlı şeyler yediğim için olduğunu düşündüm ama sonra fark ettim ki ne zaman bunu sürsem yüzümde minik minik beyaz uçlu sivilceler çıkıyor.

Inside of the lid it’s a green gel cream. With a sharp tea tree oil smell. When I smell this scent I tought okay! It’ll work, but it worked the opposite site. Whenever I used this sleeping mask next day I had small white pimples on may face. At first I thought it’s because of what I eat like chips and pepper. But it continued like this, and now I’m sure A’pieu Real Recipe Sleeping Mask Tea Tree caused these pimples.  With all of these I can say first time ever I DID NOT LIKE a Korean skincare product! 

Kısaca toplamam gerekirse bende sebep olduğu sivilce sorunundan dolayı hayatımda ilk defa bir Kore cilt bakım ürününden memnun kalmadım. Sanırım A’pieu markasından aldığım ilk ve son ürün A’pieu Real Recipe Sleeping Mask Tea Tree olacak. Siz daha önce bu markayı denediniz mi memnun kaldığınız ve önereceğiniz bir ürünü var mı?

-xoxo, madam kişot 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here