Bu Ara İzlediğim Diziler -5-

0
419
madam_kişot

Uzun zamandır sizinle izlediğim dizileri paylaşmadığımı fark ettim. Bu sıralar fazlasıyla kapılıp gittiğim birkaç şov birikmişken size yabancı dizi önerisi yaptığım Bu Ara İzlediğim Diziler -5- yazısını yazayım dedim. Bu sefer dizilerin yanına bir de reality şov ekledim. 

Superstore 

Geçen sene izlemeye başladım Superstore dizisini. Buradaki Bim, Migros gibi zincir market olan Cloud 9 çalışanlarının işyerinde yaşadıkları eğlenceli olayları anlatıyor. Ben özellikle dizide ara ara marketlerde olabilecek günlük olayları gösterdikleri kısa kesitleri çok seviyorum. Markette koridorlar arasında gezerken her an izlendiğimizi unutmamak gerek! Dizide en sevdiğim karakter ise Dina.

Rupaul’s Drag Race 

Biliyorum bizde çok sevilen bir şey olmayabilir drag queenler. Ama ben liseden beri hayranıyımdır drag queenlerin. Rupaul’s Drag Race de drag queenlerin yarıştığı ABD’nin en çok izlenen programlarından birisi. Toplam 9 sezonu var. Ben dokuzdan geriye gitmeye başladım şimdi ilk sezonlar çok yavan geliyor. O yüzden birden başlayın derim. Benim şuana kadarki favori drag queenlerim Sasha Velour, Pearl, Violet Chachki, Kim Chi oldu.

The Good Place

Bu üçlü arasındaki favorim kesinlikle The Good Place, şuanda 2. sezonunda olan dizinin senaryosundaki geçişler o kadar zekice ki, uzun zamandır hikaye akışı ile beni bu kadar heyecanlandıran ilk dizi diyebilirim. Dizinin konusunu anlatsam bir şeyler kaçırabilirim ağzımdan diye korkuyorum aslında, ama çok özet geçersem birbirinden tamamen farklı dört insanın öldükten sonraki hayatlarını ve beraber karşılaştıkları ilginç olayları anlatıyor. Bu diziyi bu kadar çok sevmemin sebebi şüphesiz Kristin Bell’in başrolde olması! En sevdiğim karakterse tabii ki Bell’in canlandırdığı Elanor. 

Sizin bana yapacağınız bir yabancı dizi önerisi var mı? Instagram profilime gidip önerebilirsiniz! Bu hafta sonlanacak Kailijumei ruj çekilişi için son günlerde Instagram’dan katılmayı unutmayın!

-xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here