Aussie 3 Minute Miracle Frizz Remedy

0
1217

Herkese yeniden merhaba, daha önce de bir kaç kez yakındığım gibi ülkemizde kıvırcık saç için ürün çeşidi oldukça kısıtlı. Ben de buldukça bütçeme uygun olanlardan denemeye çalışıyorum. Aussie 3 Minute Miracle Frizz Remedy‘i ilk geldiği zaman almıştım. Biraz üşengeç birisi olarak ancak geçtiğimiz aralık ayında bitirebildim.

20150203_160625

Aussie 3 Minute Miracle serisinin iddiası sadece üç dakikada mucizeler yaratmak. Birkaç farklı çeşidi var bendeki Frizz Remedy olanı. Bu ürünün iddiası ise üç dakikada saçı derinlemesine nemlendirip elektriklenme ve kabarmayı engelleyerek bukleleri belirginleştirmek.

20150203_160525

Ürünün kıvamı normal saç kremlerinden biraz daha katı. Kokusu ise inanılmaz güzel, sakız gibi kokuyor. Peki iddaalarını yerine getiriyor mu? Bence evet, gerçekten saçı nemlendiriyor ve yumuşacık yapıyor. Bukleler daha belirgin oluyor ama benim saçım ince telli olduğu için beş tane bukle varmış gibi oluyor, elektriklenme ise tamamen yok olmuyor ne yazık ki. Ürünü tekrar alır mıyım? Evet, sebebi de şu saçıma maske vb. bakımlar yapmaya inanılmaz üşendiğim için 3 dakikada bütün ihtiyaçlarımı karşılayacak bir ürün benim için oldukça sevilesi oluyor. İlk indirimde kendime bir tane kapacağım.

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here