Ayın Hatunu: Didem Soydan

1
909

Ayın hatununda üçüncü aydayız ve bu ay podyumda başarıdan başarıya atlayan başarılı model Didem Soydan’ın stiline mercek tutacağız. Benim kesinlikle açık ara farkla en beğendiğim Türk model Soydan neden deseniz bilmiyorum enerjisel bir şey sanırım emin değilim.

2014-11-26_23h12_59-horz

 

Didem Soydan’ı takip edenler büyük ihtimalle fark etmiştir, kendisi ağırlıklı olarak siyah ve griyi tercih ediyor seçimlerinde. Instagram hesabındaki neredeyse bütün fotoğraflara baktım ve renkli sayılacak şeyler ondan azdı. Ben de bütçe dostu kombinde siyahlardan yana kullandım tercihimi.

didem soydan stili

Didem Soydan’ın stilindeki kilit parçalardan birisi de yüzükler. Genellikle büyük ve orjinal tasarımları tercih ettiği gibi çoklu yüzükleri de sıkça kullanıyor. Kırmızı mat ruj da yine sıkça kullandığı bir detay.

Ceket: Mango

Tişört: Mango

Pantolon: Dorothy Perkins

Çanta: Sheinside

Ayakkabı: H&M

Yüzük: H&M

Ruj: TheBalm Cosmetics

2014-11-26_23h12_19

Soydan’ın siiyahtan sonra en çok kullandığı renkse gri, bu rengi de yine genelde siyahla kombinliyor. Ben modelin yukarıdaki fotoğrafını çok beğeniyorum, hem tarzını hem de doğallığını. Modelin sürekli kullandığı bir diğer aksesuar ise güneş gözlükleri, bu sene moda olan yuvarlak güneş gözlükleri zihnimde kendisi ile bütünleşti adeta.

2014-11-30_01h43_30

Didem Soydan’ın tarzını incelerken tam bir Saint Lauren kadını diye düşündüm, maskülen ama feminen. Bu iki dinamiği bu kadar iyi bir araya getirmek ve taşımak oldukça ince bir iş kesinlikle. Highend kombinde de bu hislerimi mümkün olduğunca yansıtmak istedim. Davetlerdeki fotoğraflarında sıkça stiletto, sigaret pantolon, gömlek üçlüsüne yer verdiği için bu sefer ben de tercihimi onlardan yana kullandım.

Palto: DKNYPure

Bluz: Balmain

Pantolon: The Row

Çanta: Saint Laurent

Ayakkabı: Christian Louboutin

Güneş gözlükleri: The Row

Bütün fotoğraflar Didem Soydan’ın kendi Instagram hesabından alınmıştır. 

Bir dahaki ay görmek istediğiniz birisi varsa yapmanız gereken tek şey yorum kısmına bırakmak, bir dahaki yazıda görüşürüz.

xoxo, madam kişot

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here