Ayın Hatunu: Rachel Bilson

0
974

Herkese merhaba, bildiğiniz üzere şuana kadar bütün “Ayın Hatunu” yazılarında iki farklı bütçeye göre kombinler yaptım. Ancak çok uzun olduğuna dair duyumlar almaya başlayınca tek kombine düşmeye karar verdim. En azından bir kaç sefer bu şekilde deneyeceğim.

ayın hatunu rachel bilson

Bu ay stil merceğinin altında son zamanlarda Hart Of Dixie dizisinde Zoe Hart rolünde izlediğimiz Rachel Bilson var. Ben The O.C’deki Summer rolünde de çok beğenirdim kendisini. Minyon bir vücuda sahip olan Bilson dizinin aksine günlük hayatında spor kıyafetleri tercih ediyor. Tarzını daha net bir şekilde tanımla derseniz de spor-şık en çok uyacak kelime olacaktır.

rachel-bilson-435 (1)

Kısa ceket ya da hırkalar, kot pantolon ve kısa topuklu/topuksuz botlar Rachel Bilson’ın vaz geçilmezleri arasında. En sık kullandığı aksesuarsa şüphesiz güneş gözlükleri.

rachel bilson stili

Tişört: LookBook Store

Ceket: Joella Ponte 

Pantolon: Rag&Bone

Gözlük: Ray-ban

Çanta: Oasis Stores

Ayakkabı: Ash

Boyfriend jean, salaş tişört, kısa botlar, blazer, güneş gözlüğü ve çapraz çantanızla Rachel Bilson’ın stilini birebir kendinize uyarlayabilirsiniz. Hepimizin dolabında olan ancak bir araya getiremediği parçaları harmanlayın ve ızdırapsız şıklığın tadını çıkarın!

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here