BabyLips Electro -Berry Bomb&Fierce N Tangy-

0
1017

Merhabalar! Her ne kadar gelir gelmez bloga yazmak için alsam da bir türlü beğenemediğim başarısız fotoğraf çekimlerimden dolayı taa bu zamana kalmış olan Maybelline Babylips Electro yazısını bugün yazabiliyorum.

favori baby lipslerim

Daha önce klasik Babylips serisi ile ilgili üç ayrı detaylı yazı yazmıştım onların linklerini de yazının sonuna ekleyeceğim. Klasik serideki bütün çeşitleri kullandım ve uzun süreli deneyimim sonucunda favorim yukarıdaki üçlü oldu. Şuanda diğerlerini almasam da olurmuş diyorum hatta.

20150509_111046

Bu seride ise kendimi tutup sadece bir tanesini aldım, soldaki Berry Bomb benim sağdaki Fierce N Tangy ise Merve’nin. Klasik seriden farklı olarak ilk bakışta tabii ki neon renkleri ve siyah ambalajları dikkatleri üzerine çekse de bu serinin SPF özelliği yok. Bir de bana ambalajları da daha sağlammış gibi geldi.

maybelline babylips electro berry bomb

İnternetten yaptığım araştırmalar sonucu rengini en sevdiğim Berry Bomb oldu, pembeyle arasında gidip gelsem de klasik serideki Pink Punch renginden dolayı almadım. Yapısı diğerleri ile aynı, kokusu ise aynı meyveli lolipop gibi. Hangisi olduğundan emin olamasam da sanırım vişneli lolipop gibi kokuyor.

maybelline babylips electro berry bomb swatchRengi ise ne yazık ki ambalajdaki kadar mor çıkmıyor. Ben fotoğrafta iyice belli olsun diye birkaç kez sürdüm. Yine de dudakta çok güzel duruyor. Özellikle günlük makyajda maskara ve lip balm kullananlardansanız dudaklarınıza biraz renk katmak için oldukça güzel bir seçenek bence.

maybelline babylips electro fierce n tangy

Fierce N Tangy serideki ilginç renklerden birisi sarı rengi yüzünden insan dişleri daha sarı göstereceğini düşünse de bence öyle bir etkisi yok. Kokusu limonlu şekerlere benziyor.

20150509_111411

Fierce N Tangy Electro serisinin en az renk veren ikinci çeşidi. Kolumda gözükmesi için on kat sürmeme rağmen ancak bu kadar renk verdi. Dişleri sarı göstermeyişi de mecali olmayışından mütevellit anlayacağınız. Babylips Electro’ları Gratis’lerde bulabilirsiniz fiyatları 6,99 TL.

Genel olarak electro serisi hakkındaki düşüncem ise bu iki çeşit üzerinden konuşacak olursak kokularının ve ambalajlarının diğerlerine göre çok daha başarılı olmasının yanında nemlendirmesi konusunda herhangi bir gelişme yok ne yazık ki. Sık sık tazelemek gerekiyor. Diğer Babylips yazılarımın linkleri;

Maybelline Babylips Peach Kiss

Maybelline Babylips Mint Fresh

Maybelline Babylips Quenched

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here