Bad Neighbours-Cuma Ritüeli 33

0
806

Herkese merhaba böyle geç geç girilen cuma ritüelleri içime pek sinmese de hayat şartları beni buna itiyor. Ritüelden önce birazcık dertleşelim mi? Olur bence. Son bir haftadır inanılmaz yorucu (bedenen-özellikle zihnen) bir süreç içindeyim. Birkaç gün önce aşırı yüklenmemin sonu hastane oldu. Ne olduğunu söylemek istemiyorum çok önemli bir rahatsızlık değil ancak hala eskisi kadar mükemmel hissetmiyorum. Pazartesi günü son üç sınavım var ve aşırı derecede dualarınızı bekliyorum. Esirgemezsiniz değil mi? Ne olur esirgemeyin bol bol dua edin.

BN-Poster01

Neşenizi kaçırdıktan sonra yerine de getireceğim merak etmeyin. Bu haftanın cuma ritüeli güzel bir komedi filmi. Şuanki modumun tam aksini sizlere yaşatıyorum efendim. Bad Neighbours Türkçe adı ile Kötü Komşular’ın başrolünde Seth Rogen ve Zac Efron var.

Filmin konusu kısaca; yeni bebekleri olmuş çiftimiz nihayet kafalarındaki mükemmel hayata daha yeni kavuşmuşlarken yanlarına genç erkek birliklerinden birisi taşınır. Çiftimiz başta ılımlı yaklaşmaya çalışsa da hem yaşları hem de bebeklerinden dolayı sürekli parti seslerinin geldiği yan komşuları bir süre sonra çekilemez hale gelir. Ve iki taraf arasında amansız bir çekişme başlar.

Umarım filmi beğenerek izlerseniz ve dualarınızı eksik etmezsiniz. İyi geceler.

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here