Badger Sleep Balm Uyku Balsamı

2
1111

Daha önce şu yazımda Badger Balm markasının dudak nemlendiricisinden bahsetmiştim size. Bugün de çok severek kullandığım Badger Sleep Balm Uyku Balsamından bahsedeceğim.

USDA sertifikalı organik ürünlere sahip bir marka olan Badger Balm’ın bir çok farklı soruna çözüm niteliğinde aroma terapi ürünleri mevcut. Badger Sleep Balm Uyku Balsamı da onlardan birisi, peki ne işe yarıyor?

Markanın diğer ürünleri gibi bu ürün de inanılmaz tatlı minik bir teneke kutuda geliyor. Katı bir yağ gibi yani balsam gibi. İçerisinde lavanta gibi insanı rahatlatan ve dinginleştiren bitkiler yer alıyor. Yoğun halde rengi sarı gibi dursa da parmağınızı sürünce ince şeffaf bir yapıya sahip olduğunu görüyorsunuz. Burun deliklerine ve şakaklara sürülerek kullanılan ürün işe yarıyor mu?

badger balm sleep balm uyku balmı

Evet. Hem de çok. Ben hiçbir zaman için uzun süreli olarak uyuyama sıkıntısı yaşayan birisi olmadım. Ancak “Ne kadar uyursam uyuyayım tam olarak dinlenemiyorum.” cümlesi hayatımın bir parçası haline gelmişti. Badger Sleep Balm Uyku Balsamını kullandığım zaman çok daha dinç bir şekilde uyanıyorum. Geceleri huzursuz bir şekilde uyuyan ve iki üç saatte bir uyanan annem de bunu kullandığı zaman deliksiz şekilde uyuyor. Biz çok sevdik ve unutmadıkça sürüyoruz. Eğer deliksiz uyuyamama ya da dinlenememe gibi sorunlar yaşıyorsanız ve biyolojik bir nedeni yoksa mutlaka göz atmanız gereken bir ürün. Ürünü ben dermoeczanem.com‘dan satın aldım, kısa sürede sağlam bir paket ile elime geçtiler. Bir daha ki sefere büyük olanını almayı düşünüyorum. İyi pazarlar.

xoxo, madam kişot

2 YORUMLAR

  1. Anneme almalıyım mutlaka o zaman ben de 🙂 Dermoeczanem’den farklı alışverişler de yaptınız mı? Ürün tarihleri ile ilgili falan sıkıntı olmuyordur umarım. Başka şeyler de almayı düşünüyorum çünkü ^^

    • İkinci alışverişimi de yaptım ama yine Badger Balm’dan 😀 Bir de diş fırçası bunlarda hiçbir sıkıntı olmadı tarih afına ama diğer markaları bilemiyorum hiç. Ağrı için olanlarından da çok memnunuz bu markanın kas gevşetici ve eklem ağrıları için olan iki ayrı ürünü var onları da öneririm. Badger Balm’ın piyasada en uygun satıldığı yer dermoeczanem benim araştırmalarıma göre 😉

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here