Balea Aqua Augen Roll On

0
134

Balea Aqua Augen Roll On Aliexpress’te Kore markalarından Tony Moly Cooling Eye Stick’i ararken denk geldiğim bir ürün oldu. DM markasını daha önce İsviçre ve Almanya’ya giden bir arkadaşımdan duymuştum. Buradaki Rossmann tarzında bir market olduğunu ve içerisinde kendine ait birçok farklı markayı barındırdığını söylemişti. Aliexpress’te fiyatını 16 dolar olarak görünce arkadaşıma yazdım ve 3 avroluk bir ürün olduğundan bahsedince ben de kendisinden Balea Aqua Augen Roll On’a kavuşmam için yardım etmesini istedim ve yaklaşık bir ay sonra Balea Aqua Augen Roll On ellerimdeydi. 

Ürünün arkasında yazanları tamamı Almanca olduğu için anlayamadım. Ancak amacının göz altlarını serinleterek rahatlatmak ve nemlendirmek olduğunu internet araştırmalarımda öğrenmiş bulunuyorum. Ben işim gereği günün büyük bir kısmını bilgisayar başında geçirdiğim için geceleri göz altı bölgemde kuruluk ve ağrı hissediyorum. Bu tarz serinletici kremler ve soğuk kompresler o ağrıyı rahatlatmam için en büyük yardımcılarım oluyor. Paypal’ın ülkemizden çekilmesi ile Tony Moly’i alamama durumum ortaya çıktı. O biter bitmez kısmen daha erişilebilir olan Balea Aqua Augen Roll On’u keşfettiğim için çok mutluyum. 

Balea Aqua Augen Roll On göz altını başarılı bir şekilde serinletiyor. Etkisi kısa bir süre de olsa hafif hafif devam ediyor. Ucundaki metal topçuğun da serinlik ve rahatlatman konusunda büyük bir yardımı oluyor. Ben özellikle gece yatmadan önce sürmeyi seviyorum. Ucundaki top metal olduğu için buzdolabına atıp kullandığınız zaman etkisi çok daha yoğun oluyor. Eğer siz de Balea Aqua Augen Roll On’a bir şans vermek isterseniz Almanya’ya giden bir tanıdığınızdan getirmesini rica edebilirsiniz. Bir dahaki yazıda görüşmek üzere kendinize iyi bakın. -xoxo, madam kişot