Benri Pompalı Aseton

0
1142

İyi pazarlar! Haftanın son gününe geldik. Genelde bu gün biraz eğlence biraz da ertesi haftanın hazırlığına ayrılır. Bu yüzden ben de ojelerini tazelemek isteyenlere uygun bir şeyler yazayım dedim. Benri Pompalı Aseton sizce de bu iş için biçilmiş kaftan değil mi?

Eskiden 2 günde bir ojelerimi değiştirirdim, ama son birkaç senedir ayda bir sürer oldum. Böyle ender sürünce de sürdüğüm ojenin bana dert değil de zevk olmasını sağlayan şey kolay çıkartabilmek oluyor. Bu yüzden de hep en iyi asetonun arayışında oluyorum.

Şuana kadar iki favroim Parex’in yeşil olanı ile Flormar’ın süngerli asetonu. Parex cildimi biraz fazla kuruttuğu Flormar da biraz pahalıya geldiği için hala yerlerine yenilerini arıyorum. 

Neyse gelelim Benri Pompalı Asetona. Ürünün şişesinde resimdeki gibi bir pompa var pamukla ona bastığınız zaman ürün geliyor. Bu şişe tasarımı ürünün tasarruflu kullanımı için birebir. Hem asetonun uçmasını engelliyor hem de kontrollü bir şekilde kullanım sağlıyor.

Asetonun ojeyi çıkartması da oldukça başarılı. Parex’in hemen bir alt sırasında yer alıyor diyebilirim. Tek seferde bütün rengi silmiyor tabii ama iki üç seferde tırnaklarınız tamamen temizlenmiş oluyor. Üstelik cildi de Parex kadar kurutmuyor. Ben Parex ve Benri arasında gidip geliyorum genelde o sırada hangisi daha ulaşılabilirse onu tercih ediyorum. Eğer siz de iyi bir aseton istiyorsanız Benri Pompalı Asetona göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here