BİTENLER, BİTEMEYENLER, ÇÖPE GİDENLER

2
881

Upuzun bir aradan sonra yeni bir bitenler, bitemeyenler, çöpe gidenler yazısı ile merhaba! Topluca ürün bitirmeyeli yıllar olmuş resmen. Çok şaşırdım görünce. Kısa bir süre içerisinde elimdeki birçok ürün bitince de yeni bir bitenler, bitemeyenler, çöpe gidenler postu gireyim bloga diye düşündüm. Hazırsanız başlayalım ürünlere;

Bitenler

skinfood_yüz_temizleme_jeliSkinfood Watermelon Foam Cleanser: Bu hafta blogda detaylıca yer verdiğim Skinfood Watermelon Foam Cleanser severek kullandığım ürünlerden birisi oldu. İyi ki indirim döneminde yedeklemişim diyorum. Koelf Bulgarian Rose Eye Patch: Daha önce blogda ve Instagram hesabımda defalarca yer verdiğim bir ürün Koelf Bulgarian Rose Eye Patch. Öyle ki Kore kozmetiği olarak en en sevdiğim üç ürün arasında yer alıyor. Ne yazık ki bu hafta sonuncusunun içinde tek kalıp kuruduğunu gördüm. Pinky Paradise’ın PR kutusunda yolladığı eye patchi denedim ama Koelf’in eline su dökemez diyeyim size. En yakın zamanda bulup tekrar alacağım. Too Cool For School Pumpkin Sleeping Mask: Şu ürün için kaç defa methiyeler yazdım Allah bilir. Çok severek kullandım. Ama her güzel şeyin bir sonu vardır elbet. Too Cool For School Pumpkin Sleeping Mask için de aynı durum geçerli. Peşine Holika Holika’ya geçtim ama yerini tutamadı ne yazık ki o da bitince bir iki ulaşılabilir seçeneğe daha yöneleceğim mecburen. Palmolive Luminous Oils Duş Jeli: Yıllar önce bıraktığım duş jeli kullanma alışkanlığıma Palmolive Luminous Oil Macademia için döndüm desem yeridir. Geçen sene Antep’te arkadaşımda kalırken deneyip aşık olmuştum. İstanbul’a dönünce hemen serinin iki farklı kokusunu kendime aldım ancak hiçbirisi Macademia’nın yerini tutmadı.

Hem kokusunun güzelliğine hem de kalıcılığına hayran kaldım. Şu sıralar elimdeki duş jeli birikimi tükenince tekrar buna döneceğim gibi.

Çöpe Gidenler

Freeman Limonlu Kil Maskesi: Bu maskeyi taa Freeman Türkiye’ye ilk geldiğinde almıştım. Yarısına kadar geldim aslında ama sonradan hiç kullanmadım. Öyle kalmış köşede kutuda elime gelince attım. Tarihi geçmişti zaten ama o yazıda da bahsettiğim gibi tekrar alacağım bir ürün olamadı içeriğinden ötürü. Loreal Kil Maskesi: Bu seri Türkiye’ye ilk geldiğinde nedense bir heves aldık Merve ile ama kavanozu açınca o buram buram parfüm kokusu beni üründen soğutmaya yetti. İçinde on kullanımlık ürün vardı, biz ikiye bölmüştük. Sanırım bir kere ben bir kere de bir arkadaşım kullandı. Öyle kutunun dibinde kalmış ve kuruyup gitmiş. Yine odayı temizlerken fark edip çöpe attım. ASLA tekrar almam diyebilirim gönül rahatlığı ile.

2 YORUMLAR

    • ben de öyle yapıyorum sanırım biraz. Ama doğru maskeyi bulabilmek de çok önemli bence Dermokilin maskeleri çok övüldü mesela benim cildimi aşırı derecede kuruttu :/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here