Bitenler, Bitemeyenler, Çöpe Gidenler -mart-

0
566

En sevdiğim yazılardan birisi şüphesiz ki bitenler, çünkü bütün taşlar yerine oturmuş bir şekilde yorumlarımı yapıyorum. Umarım siz de severek okuyorsunuzdur. Bu ay da epeyce şey bitirmiş olsam da nisandan yana pek umudum yok gibi, bakalım 1 Mayıs’a kadar kutuda kayda değer bir şeyler olacak mı. Uzunca bir girizgahtan sonra gelelim Bitenler, Bitemeyenler, Çöpe Gidenler -mart- yazısına.

Ekran Alıntısı

Blendax Yağlı Saçlar için Şampuan: Temizlemesine bayılsam da saçlarımı aşırı derecede kuruttu ve birbirine girmesine neden oldu, öyle ki normalde saç kremi kullanmayan ben gidip kendime saç kremi aldım, o yüzden bir daha almam. 

Avon Eternal Magic Deodorant: Tam çantada taşımalık bir deodorant, kokusu biraz ağır geldi, kalıcılığı orta, başka bir kokusunu tekrar alabilirim.

Avon SuperShock Brights Maskara: Hediye gelen Avon ürünlerinden bir diğeri, benim için ne övmeli ne sövmeli gidip almam gelirse de kullanırım. 

Vaseline Total Moisture Nemlendirici: Vaseline kremlerin yapısı son zamanlarda ağır gelmeye başlamış olmasına rağmen iki haftada bu kavanozu bitirdim. Bu çeşidini değil ama yeşil olanını tekrar alırım. 

Rimmel London Keep Calm Lip Balm: Daha önce detaylı yazısını yazmıştım, buradan okuyabilirsiniz. Bu aldığım hafta bitti çünkü kırıldı ben de ondan başka bir şey sürmedim ziyan olmasın diye. Asla tekrar almam.

She is Fun Rollon: Neredeyse her ay başka bir tanesini bitiriyorum, bu ay farkettim ki bir tane de morundan almışım, şuan kullandığım 8×4’e tercih etsem de tekrar almam muhtemelen. 

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here