Bitenler, Bitemeyenler, Çöpe Gidenler -ocak-

1
581

Herkese merhaba, bu ay bir sürü biten şey çöpe giden tek bir şey var. Yuppiii! Hemen ürünlere geçeceğim ki yazımızı uzamasın.

20150203_161622-1

Elidor Bukle Belirginleştirici Saç Kremi: Valla temizlemeye çalıştım ama temizlenmedi  ne olduğunu da anlamadım. Neredeyse bir sene kullandım sonunda bitti. Açıkçası ben bukleler üzerinde pek etksini göremedim ama saç açmak için gayet güzel. Yine alır mııyım? İndirimde denk gelmediğim sürece hayır.

Neutrogena Visibly Clear 2’si 1 arada Maske ve Temizleme Jeli: Yine uzun süre elimde duran ürünlerden birisi, Gratis çalışanlarından birisinin önerisi üzerine bunu ve yüz temizleme jelini almıştım ama ikisinden de pek memnun kalmadım. Temizleme jelini fırçalarda bitirdim bu ona nazaran daha iyi ancak zaten peelingi pek sevmediğimden elim gitmedi sanırım. Orta ayarda temizliyor ama çok iyi değil en sevdiğim yanı taneciklerinin yumuşak oluşuydu eğer peeling almak istersem belki dönebilirim ama pek sanmıyorum.

Cinnamon Spice El ve Tırnak Kremi: Markası o kadar küçük ki okuyamadım. Gratisten almıştım ilk başta ambalajdan gelen koku çok hafif bir kış kokusu diye almıştım ama tabii ki ürünün kokusu çok daha yoğun çıktı. Fazla parfümlü olduğu için bu çeşidini almam ama şirin ambalajı ve fiyatına göre başarılı bulduğum nemlendirmesinden dolayı çiçek kokulu olanlara şans verebilirim.

Avon Care Cacao Butter El Kremi: Vaseline’in kakaolu kremi ile aynı kokuya sahip ancak daha iyi emilen ve daha hafif bir yapısı var. Bu bana hediye gelmişti eğer denk gelirsem alabilirim.

Neutrogena Norveç Böğürtlenli El Kremi: Bu da yine hediye olarak gelen ve çok severek kullandığım bir el kremi oldu. Zaten mini minnacık olduğu için bir haftada bitti. Gayet güzel nemlendiriyor kokusu da çok hoş, ihtiyaç duyunca büyük boyunu satın almak isteyebileceğim bir ürün.

20150203_162148

Makyaj adına iki parça var sadece bu bile benim için çok iyi.

Skinfood Peach Sake Pore BB Krem: Sonunda bitirdiğim bir yüz ürünü olduğu için çok mutluyum. Detaylı yazısını buradan okuyabilirsiniz.

Essence I Love Extreme Crazy Volume Maskara: Essence markası buralara geldiğinden beri maskaralarını severek kullanıyorum. Şuana kadar mubalağasız on tane kullanmışımdır. Bu en sevdiğim hem dolgun hem de uzun gösteriyor inanılmaz siyah ve dökülme de yapmıyor. Şuanda yedekte de var hatta bundan. Bittikçe tekrar alacağım bir ürün. Bu ayın tek çöpe gideni de bu aynı zamanda bitse de bitmese de maskaralar 3 ayını doldurunca hijyen için atıyorum.

Bu aylık bitenler de bu kadar, şubatta daha çok ürünün dibini görmek dileğiyle.

xoxo, madam kişot

TEILEN
Önceki İçerik2015'in Rengi Marsala + Kombin
Sonraki İçerikAyın Hatunu: Rachel Bilson
Yeni şeyler denemeyi seven, kendiyle olan yarışı asla bitmeyen bir Madam. Halihazırda 23 yaşında ve İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı'ndan mezun. Hayatın onu nereye götüreceğini o da merakla bekliyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here