Bitenler, Bitemeyenler, Çöpe Gidenler -şubat-

2
768

Blogun belki de alışkanlıklarıma kattığı en güzel şey beni alıcıdan tüketiciye geçirmesi oldu. Önceden sürekli olarak ürünleri alıp, biriktrip düzenli bir şekilde kullanmıyordum. Tabii bu yüzden de hiçbir şeyim bitmiyordu. Şimdi çöpe boş kutu attıkça mutlu oluyorum. Yaşasın biten kozmetik ürünleri!

şubat

Bitenler, Bitemeyenler, Çöpe Gidenler -şubat- yazısının sadece dört konuğu var, bu ay az ve öz ürün bitirmişim.

Procsin PRS El Kremi: Procsin Mavi Anemon lansmanında marka tarafından hediye edilmişti. Düzenli olarak kullanmaya başladığımda iki üç haftada bitti. Yaz için SPF özelliğinden dolayı tercih edebilirim.

She is cool Deo Roll-On: Bunu meşhur Gratis indiriminde ambalajını ve kokusunu beğenip almıştım iki liraya gelmiş olması lazım. Ter önlemesi açısından başarılı bulmadım, şuanda da pembesini kullanıyorum o da bitince tekrar almam muhtemelen.

Schwarzkopf Million Gloss Saç Kremi: Bu kremi ilk çıktığında hologramlı ambalajına bayılıp almıştım. Saçları çok güzel yumuşatıyor ve az da olsa parlaklık veriyor. Ancak kokusu çok ağır. Benim için tek kötü yanı kokusu oldu yine alır mıyım ben de bilmiyorum.

Elidor Yağlı Saçlar için Kuru Şampuan: Görkem Karman’da görüp elde ettiğim bir ürün. Çok severek kullandım şimdi ikinci şişedeyim. Saçları biraz sertleştiriyor ama çok temiz görünmesini ve kokmasını sağlıyor. Hacim olarak da orta seviyelerde diyebilirim. Şuanda yedeklerimde Batiste var bakalım hangisini daha çok seveceğim.

xoxo, madam kişot

 

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here