Bitenler, Bitenemeyenler, Çöpe Gidenler

0
801

Bitenler, Bitenemeyenler, Çöpe GidenlerHerkese yeniden merhaba! Uzun bir aradan sonra yeni bir “Bitenler, Bitenemeyenler, Çöpe Gidenler” yazısı ile karşınızdayım. Aslında daha fazla ürün birikmişti ancak odayı toplarken bir anlık çıldırma sonucu hepsini çöpe attığım için hali hazırda elimde olanlarla yetinmek zorunda kaldım. 

Paradontax Florürlü Diş Macunu: Yıllardır vazgeçemediğim diş macunu markam paradontax. Sadece beyazlatıcı olarak başka ürünleri kullanıyorum onun dışında diş eti problemimden dolayı başka bir markaya yanaşmıyorum. Bu Allah bilir kaçıncı tüpüm. Yenisi dolaptaki yerini aldı bile.

Head&Shoulders Mentol Ferahlığı: Bloga bitenler yazısı girmeyeli sanırım dört ya da beş şişe Head&Shoulders kullandım. Artık sadece onunla devam etmeyi düşünüyorum. Bu çeşidi de yaz aylarında tek kullandığım şampuan oldu.

Neutregena Göz Makyaj Temizleyicisi: Daha önce Garnier’in Micelar suyunu kullanıyordum ancak son zamanlarda yetmemeye başlamıştı. Yazın da waterproof ürünleri tercih ettiğim için çift fazlı bir ürün daha iyi olur diyerek almıştım. Çok beğendim. İkincisini kullanmaya devam ediyorum.

Elf Studio Transculetn Mattifying Pudra: Amerika’dan arkadaşıma sipariş etmiştim, gerçekten çok severek kullandım ama çok bereketsiz çıktı. Yapısı ve dokusu mükemmeldi ancak bir daha alabilir miyim bilmiyorum. Şuan yoluma Rimmel London Stay Matte ile devam ediyorum.

-xoxo, madam kişot 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here