Bu Ara İzlediğim Diziler -3-

2
853

Hazır sömestr tatilim de başlamışken bu ara biraz dizilere sardığımı itiraf etmeliyim. Son zamanlarda en severek izlediğim dizileri sizle paylaştığım “bu ara izlediğim diziler” yazılarının üçüncüsünde müzikle iç içe iki dizi var. Glee_03_Dom_Horiz_Green_KAwTDizilerin ilki finalini yaklaşık üç yıl önce yapmış olan Glee. Daha önce de başlayıp beğenmeden bıraktığım dizi bu sene epey sardı hatta ben de kendi finalimi bu hafta yaptım. Eğer siz de benim gibi cover şarkıları seviyorsanız bir şans verin derim.

Favori karakterim: Kurt ve SueB8xCyrgvqws.market_maxresİkinci dizi ise Galavant. Yine müzikle iç içe bir dizi, müzikal olan diziyi benim için asıl ilginç kılan kısım İngiliz tarihini konu alan diziler içerisinde izlediğim ilk komedi unsurları yoğun olan dizi olması. Komedi ve tarihin birleşimi bence çok leziz olmuş. Eğer müzikali seviyorsanız Galavant’ı da büyük bir ihtimalle seversiniz.

Favori Karakterim: King Richard

xoxo, madam kişot

2 YORUMLAR

    • Ben hala dönüp beğendiğim performansları tekrar izliyorum, Once Upon a Time’a başlamadım ama ablam öve öve bitiremiyor hali hazırda izlediklerim bitince başlamayı düşünüyorum canım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here