Bu Ara İzlediğim Diziler -4-

0
488

Yepyeni bir haftadan herkese merhaba! Nasılsınız?  Ben son zamanlarda her türden diziyi izliyorum. Farklı farklı modlarda farklı farklı diziler iyi oluyor. Son zamanlarda izlediğim diziler arasında bir tanesi var ki ikinci sezonunu büyük bir heyecan ile bekliyorum. MTV’nin Sweet Vicious adlı dizisi son zamanlardaki favorim. Dizinin konusu beni en çok cezbeden şey oldu, ki hala da öyle.

Kısaca özetlemem gerekirse, kampüslerinde gerçekleşen tecavüz suçları için yönetimin bir şey yapmadığını fark eden kadınlar faillerinin icabına kendileri bakıyorlar. Sonunda kadının kurban olmadığı bir şeyler izlemek insana çok iyi geliyor!Netflix’in Beyaz Saray skandallarını işleyen dizisi House of Cards ise ikinci favorim. Diziyi Mevy’nin önerilerinde görüp başladım. Ve çok beğendim. Çekim teknikleri ve oyuncu kadrosu çok başarılı. Dizinin baş rolünü Kevin Spacey’nin oynuyor olması ise başka bir izleme sebebi.

Dizi kısaca politikada dönen dolapları anlatıyor. Ama beni her seferinde şaşırtan şey binlerce insanların hayatlarını etkileyen kararların menfaat liderleri tarafından ne kadar çıkarcı bir şekilde alındığı oldu dizide. Eğer sakin ama dolu dolu bir dizi istiyorsanız göz atmanızı öneririm.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here