Büyük Beden Mezuniyet Elbiseleri

0
2100

Mayıs ayının ortasına ne ara geldik bilmiyorum. Ama geç de olsa Büyük Beden Mezuniyet Elbiseleri yazısını yazmak istediğimi biliyorum! Sürekli alışveriş yaptığım birkaç siteden farklı zevklere hitap edebileceğini düşündüğüm elbiseler derledim. Bakalım siz de beğenecek misiniz? Elbiselerin fotoğraflarına ürün linkleri bağlı olacak tıklayıp satın alma sayfalarına yönelebilirsiniz.

fiyat: 179 TL

Sizi bilmem ama ben abiye elbiselerde mavi tonlarını çok seviyorum. Hatta ablamın kına ve nikahında da buz mavisi tercih etmiştim. Bence hem renkli hem de ağır bir şey arıyorsanız bu renklere yönelmenizi öneririm. Bu renklerdeki en güzel seçeneklerden birisi H&M Plus markasından geliyor. 

fiyat: 169.99 TL 

İkinci seçimim en sık alışveriş yaptığım Bonprix sitesinden, genelde abiye elbise söz konusu olunca insanlarda maxi boy beklentisi oluyor. Ancak mini modellerde de çok güzel seçenekler mevcut. 

fiyat: 199.99TL

Daha hafif ve yazlık bir seçenek istiyorsanız tercihinizi şifon kumaştan yana kullanmanızı öneririm. Bonprix’nin maxi şifon elbisesi bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir model. Bu arada Bonprix’den sipariş verecekseniz ufak bir hatırlatma; ürünler 15 günde adresinize geliyor. 

fiyat: 399,99 TL

Klasik abiye modellerini sevmiyorsanız ya da elbise, etek size göre değilse tercihinizi tulumlardan yana yapmanızı öneririm. Ne yazık ki söz konusu büyük beden tulum olunca seçenek sayısı oldukça sınırlı oluyor. Ancak Mango Violeta’da bir iki tane de olsa güzel seçenekler mevcut bir göz atın derim. 

fiyat: 399.99 TL

Mezuniyet elbisesi olarak ne kadar sade bir elbise tercih ederseniz o kadar çok kişiselleştirme şansınız olur. Yukarıdaki elbiseyi düşünün mesela, gösterişli bir kolye, şık bir kemer, broşlarla beraber kullanarak kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. 

fiyat: 299.99 TL

Bu sene bardot elbiseler çok moda. Bütün elbiselere hafif bir nostaljik hava katan bu detayı bu sene moda olan terliklerle kolayca kombinleyebilirsiniz.

Bütün modelleri verdikten sonra kısaca mezuniyet elbisesi için kendi deneyimlerime bağlı olarak önerilerde bulunmak istiyorum. İster üniversite ister lise mezuniyeti olsun yaşınıza göre bir şey seçin.

Bir daha 18 yaşınıza dönmüyorsunuz ama ileride 30 olacaksınız. O günü giydiğiniz şeyle değil anılarınızla hatırlayacaksınız. Seçtiğiniz parça sizi yansıtsın. Ve eğlenin! -xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here