Büyük Beden Mezuniyet Elbisesi Önerileri 2019

0
574

Büyük Beden Mezuniyet Elbisesi önerilerini bu sene kombin önerisi olarak hazırlamaya karar verdim. Baharla beraber tüm son sınıf öğrencilerini saran mezuniyet telaşında biraz da olsa size fikir verebilirsem ne mutlu bana. Mezuniyet hazırlığı herkes için zor olabiliyor. Özellikle de kıyafet seçeneğinin diğerlerine göre az olduğu büyük bedende. Benim ortaokul, lise yıllarıma göre üniversite için Büyük Beden Mezuniyet Elbisesi bulmam çok daha kolay olmuştu. Bu yüzden şimdilerde biraz daha şanslı olduğumuzu söyleyebiliriz. Eğer hazırsanız hemen ilk kombin ile başlayalım mı?

Pastel Esintiler

Büyük Beden Mezuniyet Elbisesi arayışındaysanız H&M Plus‘ın uçuş uçuş su yeşili elbisesi sade ve şık bir seçenek olabilir. Daha önceki Büyük Beden Mezuniyet Elbisesi yazılarımı okuduysanız benim her zaman için sade ve rahat mezuniyet kombinlerinden yana olduğumu biliyorsunuzdur. Eğer yeşil bir alanda ya da yat gibi sabit olmayan bir yerde mezuniyet töreniniz varsa görseldeki model gibi size de düz bir sandalet giymenizi öneririm. 

Tulumları Çektik

Mezuniyet gecenizde de pantolonun rahatlığından vazgeçemiyorsanız tulumlar sizin için en ideal seçim olabilir. Mango Violeta‘nın bordo tulumu Büyük Beden Mezuniyet Elbisesi yerine konforlu bir tercih olabilir. Son yıllarda yükselen şık terlik ve mule modası 2019 ilkbahar yaz koleksiyonlarında da tahtını koruyor. Kalın topuklu şık bir terlik ve aynı renkte bir kemer ile tulum kombinini tamamlayabilirsiniz. Çanta olarak bu spor kombine uygun hasır ya da benzer doğal dokulara sahip bir clutch tercih edebilirsiniz. 

Yüksek Doz Şıklık

Mezuniyet törenlerinde herkes tek olmak, seçtiği kıyafet ile yıllar sonra da anılmak ister. Eğer sizin de böyle bir hayaliniz varsa Büyük Beden Mezuniyet Elbisesi bakarken içinizden geli sesi dinleyip sıradışı parçaları tercih edebilirsiniz. Yine 2019 ilkbahar yaz koleksiyonlarında sıkça karşılaştığımız kırmızı ve pembe kombinini mezuniyet gecenize taşıyabilirsiniz. Oleg Cassini Büyük Beden Mezuniyet Elbisesi ile kitap clutchları bir arada kullanarak stiliniz ile ön plana çıkabilirsiniz.

Eğer büyü beden mezuniyet elbisesi arayışındaysanız Büyük Beden Mezuniyet Elbisesi Alırken Nelere Dikkat Etmeli yazım da ilginizi çekebilir.