“Büyük” İndirimden Neler Aldım?

0
238

Sanırım son bir aydır hepimiz indirim haberlerine fazlası ile doyduk. İndirimlerle ilgili eleştiri yapan ana haber bültenleri bile bir şekilde bu durumu gündemde tutmaya yardım ve yataklık ediyor bana sorarsanız. Bu hafta biraz geçmişteki postlara bakarken eskiden indirimde alışveriş yaparken kendimi resmen kaybettiğimi fark ettim. Bu durum bu sene “Büyük” İndirimden Neler Aldım? sorusunu getirdi aklıma. Yaptığım liste özellikle de iki kişilik bir alışveriş için çok görünmedi gözüme.

Gerçekten fiyatı inmiş olan ve birçoğunun da genel geçer ihtiyaçlardan sayıldığına inandığım listemi sizinle paylaşmaya karar verdim. Ürünlerin altında deneyimlediysem kısaca fikrimi de yazacağım. Ve şuandaki en uygun satış noktalarının linklerini. Umarım siz de gerçekten ihtiyacınız olan şeyleri aldığınız bir indirim sezonu geçirirsiniz.

H&M+ Dolgulu Yelek - Koyu haki - KADIN | H&M TR

H&M Plus Size Dolgulu Yelek: Özellikle araba kullanmaya başladığımdan beri şişme yelek almak istiyordum. Geçen sene yine H&M den başka bir model isteyip iade etmiştim. Bu yeleği de sezon başından beri avlıyordum. %30 indirim ile 150 tlye almış oldum. İleride kendim dikmeye çalıştığımda elimde kalıp olarak da bulunması iyi oldu benim için. Kalitesi fiyatına göre oldukça iyi kürkü de tok bir yapıya sahip.

Marks & Spencer Termal Tayt: Bu ürünü özellikle soğuk iklimlerde yaşayanlara mutlaka öneririm. Ben iki sene önce indirimde 70 tl’ye almıştım. Annem Erzurum’da pardesü ve botla pantolon niyetine bile giydi zaman zaman. Ben de bu serinin atletlerinden çok memnun kalmıştım. Terleseniz bile kumaş dışarıya vermediği için insanı hasta etmiyor.

lip smacker kiss therapy kullananlar ve hakkında yorumları

Lip Smacker Kiss Theraphy Dudak Nemlendirici: Bir zamanlar onlarca nemlendiricim varken şuanda bittikçe alma mottomdan dolayı elimin altında yedeğim hiç olmuyor. Bunu görünce bir şans vermek istedim. İki üç gündür kullanıyorum ve ben kıvamını nemlendirmesini oldukça beğendim. İndirimdeyken değerlendirilebilir.

Parodontax Tam Koruma Ferahlık 80 gr Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Paradontax Diş Macunu:  Yine yıllardır favorimiz olan bir ürün. Bir zamanlar o kadar depolamışım ki uzun zamandır almıyordum. Tüpü 30 TL olmuş. Görünce epey şaşırdım açıkçası. Sonra Trendyol’da 50ml lik 4 ürünü 40 tlye görünce aldım hemen. İki kişi birleşip alırsanız 75 tl üstü 10 tl ekstra indirimden faydalanabilirsiniz.

splat lavendersept diş macunu kullananlar ve hakkında yorumları

Splat Lavanta Diş Macunu: Splat markası daha önce bana ürün yollamıştı. O zaman birkaç çeşidini deneme şansım oldu. Gratis’te Paradontax’ın fiyatını görünce alternatif olarak deneyeyim dedim. Lavanta kokusunu sevdiğim için benim çok hoşuma gitti.

Simple Mini Su Bazlı Nemlendirici 50ml

Simple Su Bazlı Mini Nemlendirici: Nemlendiricim Erzurum’da kalınca uygun fiyatlı bir şey almak istedim. Artık dışarı çıkmadığımız için araştırma yapıp dönüp alayım şansımız olmuyor malum. 10 TL’ye görünce şans vermek istedim. Yağlı cilt için oldukça yeterli bence. Tekrar alabilirim bu fiyata bulursam.

Domol Hijyen Sağlayıcı Sprey 250 ml

Domol Hijyen Sağlayıcı Sprey: Pandemi döneminde malumunuz hepimiz dezenfektanlara bağımlı hale geldik. Rossmann’ın kendi markalarından birisi olan Domol’un bu spreyi özellikle bagaja aldığınız şeyleri koyarken ya da kargoları dezenfekte ederken çok kullanışlı oluyor.

Benim bu seneki indirim günlerinden aldıklarım bu kadardı. Siz neler aldınız?