Catrice Lash Boost Lash Extension Fibres

0
787

Herkese yeniden merhaba, ne yazık ki dün rahatsız olduğum için Catrice Haftası serisine bir günlük bir ara vermem gerekti. İyi haberse bugün tekrar karşınızdayım! Bugünün Catrice‘i belki de markadaki en ilginç ürünlerden birisi olan Catrice Lash Boost Lash Extension Fibres.

Catrice Lash Boost Lash Extension FibresKlasik maskara bazlarından epey farklı olan Catrice Lash Boost Lash Extension Fibres içerisindeki fiberler ile kirpiklerinizi daha uzun ve hacimli göstermeyi vaat ediyor. Ben ambalajındaki fiber ifadesini okuduğumda her zamanki gibi içerisinde fiber olan beyaz bir maskara bazı aldığımı düşünmüştüm. Catrice Lash Boost Lash Extension FibresAncak eve geldiğimde gerçekten de Catrice Lash Boost Lash Extension Fibres‘in yapısı ile diğer bazlardan oldukça farklı olduğunu anladım. Tüpün içerisinde minik tüyler(fiberler) var ve tamamen kuru-katı bir kıvamda. Ürünün etkisi ise aşağıdaki gibi; catrice lash boost fiber before and after

ilk sırada yalın halindeki kirpiklerim var, ikinci sırada tek kat maskara ve üçüncü sırada da Catrice Lash Boost Lash Extension Fibres uygulanıp tekrar bir kat maskara geçilmiş kirpiklerim var. Oldukça başarılı bulduğum Catrice Lash Boost Lash Extension Fibres‘in tek eksi yanı ise göz içine fiberler düşüp aşırı batma ve kaşıntı yapabiliyor, bu yüzden her kullanımdan sonra kulak çöpü ile iyice temizlemek gerekiyor. Catrice markasından bittikçe alırım dediğim bir diğer ürün Catrice Lash Boost Lash Extension Fibres oldu. Yarın yeni bir Catrice yazısında görüşmek üzere iyi pazarlar.

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here