Catrice Made To Stay Highlighter Kalemi

0
1941

Haftanın ikinci Catrice yazısından herkese merhaba! Bugünün Catrice‘i Made To Stay Highlighter kalemi. Hepimizin bildiği üzere bu senenin en büyük makyaj trendi Strobing, bir de bunun üzerine bebeğim Nikkie Tutorials da bu kalemi önermiş e hal böyle olunca bu ürünü almamak olmaz deyip bunu da attık sepete.

Catrice Made To Stay Highlighter Kalemi -010 I like-

fiyatı: 14,25 TL 

Catrice Made To Stay Highlighter kalemi şekil olarak jumbo kalem farları andırıyor. Markanın birçok ürünü gibi sade ve kaliteli bir ambalaja sahip. Rengi ise tam beyaz tenlilere göre, yani ne Mary Lou manizer kadar sarı ne de Cindy Lou kadar pembe. Bu yüzden tende çok doğal bir ışıltıya sahip. Catrice Made To Stay Highlighter penCatrice Made To Stay Highlighter kalemi asansörlü yapısı sayesinde göz için kullanırken biraz daha zor olsa da yüzde kullanım açısından da büyük kolaylık sağlıyor. Sonuçta kim yüzünde kullanacağı birşeyi habire açmakla vakit kaybetmek ister ki?

Catrice Made To Stay Highlighter pen swatch

Rengi muhteşem değil mi? Ben Catrice Made To Stay Highlighter kalemini göz pınarımda, alt kirpik diplerimde, gözümün iç kısmında ve yüzümde ayrı ayrı denedim. En çok yüzümde kullandığım zaman memnun kaldım. Cildim oldukça yağlı olmasına rağmen krem yapıda bir üründen bu denli memnun olmama da epey şaşırdım. Göz pınarı hariç gözümde hemencecik dağılan Catrice Made To Stay Highlighter kalemi yüzümde tazelemeden saatlerce kaldı. Üstelik denediğim gün film izlerken bol bol ağladım ve yüzümü de birkaç kere yıkadım! Bu başarısı kuru ciltler için bir dezavantaj olabilir pekala, çünkü çok çabuk dağıtmanız gerekiyor. Eğer elinizi çabuk tutmazsanız yüzünüzde çizgi halinde kalma olasılığı oldukça yüksek. Kalıcılığı ve doğal rengi ile bittikçe alınacaklar arasına hızla girmeyi başaran Catrice Made To Stay Highlighter kalemini deneyeniniz var mı?

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here