Catrice Multi Matt Allık-010 Love, Rosie!

2
1378

Herkese yeniden merhaba, Catrice haftasında Catrice Absolute Matt far paleti ve Made To Stay Highlighter kaleminden sonra sıra geldi Catrice Multi Matt allık “Love,Rosie!“ye.

Catrice Multi Matt Allık-010 Love, Rosie!Makyajda en sevdiğim ilk üç şeyden birisi allık, hal böyle olunca Catrice’in buralara geldiğini öğrendiğimde yaptığım araştırmalarda gözüme takılan şeylerden birisi de  Catrice Multi Matt 010 Love, Rosie! allığı oldu. Genel olarak kaliteli mat ürün bulmanın zorluğuna karşın Nikkietutorials’ın Back To School makyajında bu allığı kullandığını gördüğüm zaman benim için gerekli olan geçer notu da almış oldu. Catrice Multi Matt Allık-010 Love, Rosie!İçerisinde açıktan koyuya doğru ilerleyen dört mat renk bulunduyor. Renklerin dördü de mat, dördü de yumuşacık. Catrice Multi Matt  Love, Rosie! allıktaki bu dört birbirinden güzel renk karışınca özellikle beyaz tenlilere çok yakışacak pembe ağırlıklı bir şeftali rengi çıkıyor ortaya.Catrice Multi Matt Allık-010 Love, Rosie!

fiyatı: 15 tl 

Ben normalde kendime şeftali tonlarını pek yakıştıramasam da bu allığı çok beğendim. Yüze çok doğal bir pembelik katıyor. Birçok allık gibi korka korka sürmenize gerek kalmıyor, rengi oldukça açık olduğu için de yoğunluğu kendi isteğinize göre ayarlayabiliyorsunuz.

Catrice Multi Matt blush-010 Love, Rosie!

Renkler oldukça pigmentli ve kadife yumuşaklığındalar. Ben burada renkler tam belli olsun diye birkaç kat sürdüm ama ne gözde ne de yanakta buna ihtiyaç duymadım. Catrice Multi Matt  Love, Rosie! allıkla ilgili beni en çok cezbeden şey ise far paleti olarak da kullanabilecek olmam oldu. Çantamda tek ürün taşıyıp iki farklı amaçla kullanarak günü kurtarmayı pek bir seviyorum.

Ben allığı çok ama çok beğendim hatta diyebilirim ki ilk defa bir allığı bitirebileceğime inandım  ♥ ♥ ♥

xoxo, madam kişot

2 YORUMLAR

    • Ben de ruj dışında makyajda mat seviyorum. Mat rujlar da hiç rahat gelmediği için genelde lip butter tarzında ürünleri tercih ediyorum 🙂 Fırsatın olursa mutlaka bak derim senin pamuk tenine de çok yakışır :*

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here