Cilt Bakım Rutinim

3
1018

Herkese taptaze bir haftadan merhaba! Bu haftanın ilk yazısı cilt bakımı rutinim. Benim gibi yağlı bir cildiniz varsa, sürekli makyaj yapıyorsanız ve sivilce sorununuz varsa birazdan bahsedeceğim ürünler çok işinize yarayabilir.

2014-07-20_19h56_15

  • İlk olarak Loreal yüz temizleme jelimi yaklaşık üç aydır kullanıyorum ve yağllı ciltler için mü-kem-mel! Sivilceleri kurutuyor, sebum dengesini sağlıyor ve derinlemesine temizliyor.
  • Geceleri makyajımı temizlemeden uyumamaya özen gösteriyorum, cildimiz gece boyunca kendini yeniliyor ve ciltte kalan fondoten, allık vb. makyaj malzemeleri buna hiç de yardımcı olmuyor. Garnier’in bu temizleyicisinin en çok hem yüz hem de göz için kullanılabiliyor oluşunu seviyorum.
  • Aslında fazla toner kullanmayı sevmesem de gece yatmadan önce kullanma ihtiyacı hissettiğim zamanlar hafif kokusu ile Garnier’in tazeleme özelliğine sahip bu toniğini kullanıyorum.
  • Haftada bir gözeneklerimi derinlemesine temizlemek için Pierre F.’in maskesini kullanıyorum. Maskenin daha önece yazmış olduğum detaylı inceleme yazısı için tık tık.

Benim cilt bakımı rutinimin temel taşları bu dörtlü, sizinkiler neler?

xoxo, madam kişot

3 YORUMLAR

  1. Öncelikleee merhabaaaa 🙂 bloğunu insatgramdan yeni keşfettim, ve çok beğendim başarılarının devamını diliyorum. Artık sürekli takipteyim inşallah. 18 yaşındayım, ve belki erken ama benim için cilt bakımı çok önemli. Yeni bi yüz temizleme jeli arayısındayim, çoğu bloggera baktim,şuna buna bayıldım dememiş. Senden böyle bir onay görünce çok mutlu oldum. Derhal gidip loreal Paris alıyorum. Birde cildimim pürüzsüz gorunmemesinin sebebi yüzündeki minik tüyler. Onlar hakkında bir onerin var mi? Teşekkürler:)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here