Cosmetica Alışverişim

2
771

Herkese yeniden merhaba, bugün aslında iki ayrı seferde yaptığım Cosmetica alışverişimi tek postta birleştirip yazıyorum. İkinci alışverişim o epey geç geldiği için yazı da bugüne kaldı.

cosmetica alışverişi

İlk olarak Cosmetica‘yı tercih etme sebebim çok meşhur Artnet fırçaları, MAC‘in 217 numaralı fonksiyonel karıştırma şubesine dupe olarak gösterilen karıştırma fırçasını çok merak ediyordum. Instagram’da birisinde gördüğümde direk siteye koşmuştum ancak stokta kalmadığı için gelince haber ver kısmındaki formu doldurup pusuya yatmıştım. Geldiğini gerir gelmez siteye koştum ve fırçalardan iki tane attım sepete.

Head&Shoulders‘ın mentollü şampuanını ne kadar sevdiğimi Instagram hesabımı takip edenler bilir. Kışları önüme gelen şampuanı kullansam da yazın bu şampuandan asla vazgeçemiyorum. Verdiği ferahlık olmasa yaz sıcaklarında nasıl nefes alırım bilmiyorum.

İkinci alışverişimde ise Cosmetica’nın yıldönümü indirimi vardı ve birçok ürün aşırı indirimdeydi, ben indirimi biraz geç gördüğüm için birçok ürünü kaçırdım ancak yine de merak ettiğim birkaç ürünü alabildim.

Epilasyon yaylarını çok merak ediyordum 1,5 TL’ye düştüğünü görünce denemek için aldım.  Bir iki kez denedim ve beyaz tenlilere göre olmadığı kararına vardım.

Yine epey merak ettiğim ama fiyatı çok yüksek geldiği için almadığım Bebak Acı Badem Sütü 4 TL’ye inince durmadım tabii ki.

Son olarak ise daha önce ilginç bir şekilde ojesi hariç hiçbir ürününü denemediğim Alix Avien‘in maskarası 7 TL ye düşünce onu da denemek için aldım. Ama açıkta bir sürü maskaram olduğu için henüz deneyemedim.

Sizin ürünler içinden denediğiniz var mı?

xoxo, madam kişot

2 YORUMLAR

  1. bebak kesinlikle aşk benim için cildim çok hassas özellikle makyajımı temizlerken kullanıyorum hiçbir tahriş veya kızarıklık olmuyor:)
    epilasyon yayı 10 saniyelik denemeden sonra kedilerim pörtlek ve zilliye oyuncak oldu üzerine kurdela sardım çok kullanışlı bu bakımdan 🙂
    ama cildimde herhalde benim beceremememden dolayı ciddi saniyesinde ne oluyor dedirtticek kadar kızarttı
    güzel günlerde kullanın 🙂

    • Ben alırken makyaj temizlemede kullanıldığını bilmeden aldım, ablam görünce öyle de kullanıldığını söyledi ben katı yapıdaki temizleyicileri sevmediğim için ellerime kullanmaya devam ediyorum. Yayı dışarı çıkıp da kuaföre gitmeye çok üşenirsem yine kullanabilirim biraz pratik istiyor sanırım 😀 Çok teşekkür ederim <3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here