Dr. Wheatgrass Antioxidant Rich Superbalm

0
2198

Herkese yeniden merhaba, bugün oldukça farklı bir ürünle karşınızdayım. Dr. Wheatgrass Antioxidant Rich Superbalm buğday çimi suyu içeren % 100 bitkisel bir ürün, ne işe yarar derseniz de ciltle ilgili her derde deva denilebilecek bir ürün. İçeriğindeki yüksek antioksidan değerleri ile ciltteki hücrelerin çok çabuk bir şekilde yenilenmesini sağlayan Superbalm bu sayede;

 • cilt üzerinde oluşan her türlü çatlaklarda ve kızarıklıklarda,
 • egzama ve sedef, zona hastalarında,
 • pul pul dökülen ciltlerde,
 • dudak çatlaklarında,
 • pişiklerde,
 • her türlü yara (özellikle şeker hastalarında geçmeyen inatçı yaralarda),
 • hafif ve ciddi yanıklarda,
 • güneş yanıklarında,
 • yaralanma durumlarında acil kanama durdurucu olarak,
 • cilt üzerinde oluşan morarmaları giderici olarak,
 • uzun süreli ayakta çalışan kişilerde ayak ve bacaklar için rahatlatıcı olarak
 • ağda ve epilasyon öncesi ve sonrasında  oluşabilecek kızarıkların tedavisi gibi birçok cilt sorununda kullanılabiliyor.

Dr. Wheatgrass Antioxidant Rich Superbalm (1)

Ben kendi denediğim ve etkisini gördüğüm özelliklerini eğik yazı tipi ile belirtmek istedim. Ürünü yaklaşık bir aydır deniyorum ve artık yorumlarımı sağlıklı bir şekilde yapabileceğimi düşünüyorum. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bütün ürünlerde olduğu gibi bu üründe de düzenli kullanım gerekiyor. Eğer moraran yere tek bir kere sürüp hemen geçmesini beklerseniz sonu hüsran olacaktır. Ancak eğer moraran yere günde üç dört kez sürerseniz çok daha çabuk geçtiğini göreceksiniz, test ettiğim ilk özelliklerinden birisi bu oldu ki bacaklarım aşırı derecede beyaz olduğu için hemen morarıp garip bir hal alırdı vurunca normalde iki haftada geçecek morarma bir haftada geçti Superbalm ile.

Dr. Wheatgrass Antioxidant Rich Superbalm (2)

Deneyip etkisini gördüğüm bir diğer özelliği diyabetli hastalarda yanık ve yara iyileşme sürecini kısaltması oldu, belki daha önce de bahsetmişimdir annem şeker hastası bu yüzden en küçük kesik/yanık bile normalin iki üç katı sürede iyileşiyor. Ayağında sebebini bilmediğimiz bir kızarıklıkta(sanki bir yere sürünmüş de çizilmiş gibiydi) üç gün düzenli olarak uyguladık ve neredeyse izden eser kalmadı.

Son olarak test edebildiğim özelliği ise ayak ve bacaklarda rahatlatıcı olarak kullanmak, çok yorgun olduğu zaman annemin bacaklarına  Dr. Wheatgrass Antioxidant Rich Superbalm ile masaj yapıldığı zaman birçok rahatlatıcı kreme göre çok daha başarılı bir sonuç elde ettik.

Dr. Wheatgrass Antioxidant Rich Superbalm (3)

Biraz da kremin genel hatlarına değinecek olursam,  Dr. Wheatgrass Antioxidant Rich Superbalm pompalı bir ambalaja sahip, kullandıktan sonra pompanın ucuna takmak için de küçük bir parçası var. Yapısı biraz katıca ancak çok rahat bir şekilde cilde dağıtılıyor. Kokusu bana beyaz sabunu anımsatıyor ama buğday çiminin kokusunu biliyorsanız tam olarak kokusunun nasıl olduğunu daha iyi anlarsınız diye düşünüyorum. Birçok farklı alanda tedavi amaçlı kullanabileceğiniz içi boş olmayan ilginç ürünlerden birisi  Dr. Wheatgrass Antioxidant Rich Superbalm, oldukça 145 gr. lık paketi ile de oldukça uzun süre gidecek bir ürün. Ürünü satın almak ve detaylı bilgisine ulaşmak isterseniz Tyana Kozmetik‘in sitesine göz atabilirsiniz.

***ürün firma tarafından denemem için yollanmış olup bütün yorumlarım objektiftir.

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here