E.L.F. Cosmetics Markasından Denenesi 10 Ürün

0
1245

E.L.F. Cosmetics Markasından Denenesi 10 Ürün yazısı benim için geç olsun da düzgün olsun dediğim yazılardan oldu. E.L.F. Cosmetics ilk geldiği zaman taslaklara kaydedip sonrasında da pusuya yattım. Ülkemize hangi ürünleri geldi? Gerçekten uygun fiyatlılar mı? İndirime girecekler mi? Bunların hepsini gözlemleyip ona göre yorumlarımı yapmak istedim.

Sonra da herkesin erişebileceği ve denediğim ürünleri seçmeye başladım. Ürünleri seçerken özellikle Watsons Türkiye’nin internet sitelerinde satışa sunduklarından seçmek istedim ki hepimizin bir tık uzağında olsun. E.L.F Cosmetics Amerika ve İngiltere’de uzun zamandır uygun fiyatlı ve sürekli yenilenen ürünleri ile biliniyor. Marka her sene koleksiyonunda yeniliklere gidiyor ve yurt dışında Halloween gibi özel dönemler için koleksiyonlar ve işbirlikleri yapıyor.

Ben E.L.F. Cosmetics ürünlerini yıllar önce Amerika’dan gelen tanıdıklarım sayesinde deneme şansı buldum. Markanın bende çok çok fazla ürünü olmasına rağmen bir kısmını bir türlü sıra gelmediği için etrafımdakilere verdim. Şuanda da birkaç tane ürününü çok çok severek kullanıyorum.

Türkiye’de internet sitesinde bulunan ürünlerden olan önerilerimi size ilettikten sonra mağazalarda olup olmadığından emin olamadığım diğer ürünleri de sizinle paylaşıyor olacağım. Uzun zamandır ihtiyacım olmadan kozmetik ürünleri almadığım için E.L.F Cosmeticsstandlarına çok dikkatli bakmadım açıkçası. Ama Amerika ve İngiltere’deki en çok satan ürünleri arasında yer aldığını bildiğim için emin olamadığım ürünlerin de getirilmiş olacağını düşünüyorum.

E.L.F Cosmetics Fiyat Performans:

Son olarak ürünlerin fiyat ve performansını yorumlamam gerekirse, E.L.F Cosmetics ürünlerinin özellikle Studio ve Mineral serisini öneririm. Beyaz kapaklı en ucuz serisinden denediğim ürünlerin neredeyse tamamı buradaki bir milyoncu ürünlerini hatırlatmıştı bana. Ama Studio serisinden deneyip de memnun kalmadığım bir ürün olduğunu hatırlamıyorum. Yine fırçalarında da tercihinizi siyah olan Studio serisinden yana kullanırsanız memnun kalacağınızı düşünüyorum. Ben beyaz saplı olanların tüylerini çok sert buldum. Tüyleri de çok çabuk deforme oldu. Bence ürünler indirimsiz fiyatlarıyla alelacele alınacak, alınması gereken ürünler değil. Ama indirimli zamanlarda -tıpkı şuanda olduğu gibi- tadından yenmeyecek ürünlere sahip. Eğer hazırsanız E.L.F Cosmetics‘ten denemeniz gerektiğini düşündüğüm ürünlere göz atalım.

23 Nisan indirimi bitmeden Gratis’ten İndirimiden Alınması Gereken 5 Şey yazıma da göz atmanızı öneririm.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here