Ecotools Doğal Yüz Temizleme Süngeri

2
3280

Herkese yeniden merhaba, bugünün blog misafiri uzun zamandır çok severek kullandığım bir ürün olan Ecotools doğal yüz temizleme süngeri. Ürünü tavsiyesever’in Instagram sayfasında görüp denemek için almıştım ve o zamandan beri çok severek kullanıyorum.

ecotools doğal yüz temizleme süngeri

 

Fiyat: 12-13 TL

Ecotools doğal yüz temizleme süngeri 3’lü paketlerde satılıyor. Tamamen doğal selülozdan üretilmiş bu süngerleri kozmetik ürünleri satan yerlerde kolayca bulabilirsiniz. Ben benimkini Gratis’ten almıştım. Cilt bakımıyla ilgilenenleriniz bilir Clarisonic vb. yüz temizleme fırçaları oldukça popüler son zamanlarda.

vs

 

Foreao, Clarisonic, Clinique Sonic, Braun Face ve aklıma gelmeyen niceleri… Ben hiçbirisini satın almadım almayı da düşünmüyorum. Çünkü bana elektrik enerjisi ile çalışan bir şeyi her Allah’ın günü iki kere yüzüme sürmek çok saçma ve sağlıksız geliyor. Göz ve beyin gibi elektrikten en çok etkilenen organları neden buna maruz bırakayım ki hem de yığınla para ödeyerek? Bu yüzden Rabia Ecotools doğal yüz temizleme süngerlerinin Clarisonic’ten daha iyi temizlediğini yazdığında ilk Gratis ziyaretimde almıştım. İyi ki de almışım!

Ecotools doğal yüz temizleme süngeri

 

Ben süngerin üzerine yüz temizleme jelimden biraz döküp yüzüme dairesel hareketlerle sünger yardımıyla masaj yapıp köpürtüyorum ve bol su ile yüzümü duruluyorum. Yüzümü günde en az iki kere (sabah ve gece yatmadan) yıkamama rağmen çıkan kiri ilk gördüğümde şok olmuştum. Bu yüzden de sürekli kullanmaya devam ediyorum. Ben süngerimi her yıkamadan sonra iyice yıkayıp banyo dolabına koyduğum bir sabunluğa koyuyorum, kokmaması ve kirlenmemesi için. Ve üç ayda bir süngerimi hijyenik sebeplerden dolayı değiştiriyorum. Şuana kadar hiçbir eksisini görmediğim Ecotools doğal yüz temizleme süngerlerini denemenizi şiddetle tavsiye ederim, yüzünüzü ilk yıkadığınızda süngerin üzerindeki kiri gördüğünüzde şok olacaksınız. İyi akşamlar 🙂

xoxo, madam kişot

2 YORUMLAR

  1. Benim de cildim aşırı yağlı ve gözenekli. Bu yüzden temizleme noktasında bu ürünün işe yarayacağına kanaat getirdim. Tavsiyen için çok teşekkürler madam kişot ???

    • Ne demek ben vakit ayırıp okuduğun için teşekkür ederim 🙂 Ben gerçekten çok seviyorum bu ürünü indirimde gördükçe atıyorum sepete mutlaka 😉

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here