Eklips Açılı Eyeliner Fırçası

0
406

Haftanın ilk gününden herkese merhaba! Bugün sizlere Gratis mağazalarında satılan Eklips markasının açılı eyeliner fırçasından bahsedeceğim. Eklips Açılı Eyeliner Fırçası ilk gördüğümde aklıma Real Techniques markasının Bold Metals koleksiyonunu getirdi. O yüzden hazır indirimdeyken hemen almıştım.

Bold Metals serisini değil fakat diğer birçok ürününe aşina olduğum RT ile kıyaslama amaçlı almıştım fırçayı. Görünüş olarak oldukça benzerler. Kıl yapısı ve sıklığı da RT’yi çok aratmadı bana. Ancak sağlamlık olarak RT ile eklips açılı eyeliner fırçası arasında ciddi bir fark var. İlk hafta içerisinde fırçanın olduğu kısım sapından ayrıldı. Ki henüz hiç yıkamamıştım bile.

Bunun dışında fırçanın uygulama kalitesine gelirsek, ben eyeliner fırçasında çok huyluyum. Şu ana kadar bir sürü markanın ürününü denesem de iki favorim oldu. Birisi Essence’in çok eskiden çıkarttığı siyah mor fırça serisindeki açılı eyeliner fırçasıydı. Bir diğeri de Avon’un profesyonel seri ile çıkarttığı açılı eyeliner fırçası.

Bu fırça ne yazık ki sevdiğim ürünler arasına giremedi bana biraz fazla kalın geliyor uygulama yaparken. O yüzden kaş fırçası olarak kullanıyorum. Ama eğer kalır eyeliner çekmeyi seviyorsanız sevebilirsiniz. Tabii kısa sürede iki parçaya ayrılmasını sorun etmeyecekseniz. -xoxo, madam kişot