Eklips Parmak Makyaj Süngeri

0
961
eklips_parmak_sünger

Yepyeni bir haftadan herkese merhaba, nasılsınız? Ben bu haftaya telaşla başlıyorum, yapıp yetiştirmem gereken bir sürü şey var. Zamanım ise çok kısıtlı! Zaten her zaman böyle değil midir? En azından benim için öyle. Bugünün blog konuğu ilginç bir ürün; Eklips Parmak Makyaj Süngeri. Eğer siz de benim gibi sürekli yeni çıkan makyaj ürünlerini takip ediyorsanız muadil ürünleri çoktan görmüşsünüzdür. Benim de Aliexpress sepetimde uzun süredir bekliyordu, ama sürekli ertelemiştim almayı. Geçenlerde Gratis’te gezerken raflarda görünce bir işaret kabul edip aldım hemen. Yaklaşık on gündür kullanıyorum ve yorumlarımı paylaşmaya hazırım!

İtiraf ediyorum son zamanlarda üşengeçlikten makyaj yaparken fırça yerine -en azından fondoten için- parmaklarımı kullanıyordum. Açıkçası fondotenlerde genelde hafif yapılı ürünleri tercih ettiğim için fırçaların eksikliğini pek hissetmedim. Eklips Parmak Makyaj Süngeri için üşengeçliğimi bir süreliğine rafa kaldırdım. Ne zaman makyaj yapacak olsam tercihimi Eklips Parmak Makyaj Süngeri‘nden yana kullandım. Süngeri göz altı kapatıcısı, fondoten ve krem allıkla kullanmayı denedim. İşte benim Eklips Parmak Makyaj Süngeri ile deneyimlerim: 

Eklips Parmak Makyaj Süngeri ıslattığınızda gerçeken büyüyor ve yumuşacık oluyor. Bana fotoğraftakinden daha çok fark varmış gibi geliyor ıslak ve kuru halleri arasında. Orjinal Beauty Blender’ı kullanmadım, ancak şuana kadar yaklaşık 5-6 farklı süngeri deneme şansım oldu. Eklips Parmak Makyaj Süngeri bunlar arasındaki en yumuşak sünger. 

eklips_sünger

Uygulama olarak ben ilk denediğimde parmağıma takıp denedim. Süngeri kontrol etmek adına bu şekilde kullanmak gerçekten çok güzel. Ancak sonraki kullanımlarda otomatik olarak ucundan tutup klasik süngerler gibi kullandığımı fark ettim. Öyle de gayet başarılı bir uygulama sağladı.

Eklips Parmak Makyaj Süngeri üçgen ucu sayesinde burun kenarı ve göz altı gibi bölgelere çok başarılı bir uygulama gerçekleştiriyor. Ben fondoten ve allık uygulamasında Eklips Parmak Makyaj Süngeri aman aman başarılı bulmadım. Evet güzel uyguluyor ama fondoteni yüzümün yarısına parmaklarım, diğer yarısını da sünger ile uyguladığımda arada bir fark göremedim. Bu yüzden parmaklarla devam ederim diye düşünüyorum. Göz altı kapatıcısında ise gerçekten çok başarılı bir uygulama sağlıyor. Benim kullandığım kapatıcının oldukça yoğun bir yapısı olmasına rağmen çok güzel bir şekilde cildimle bütünleşmesini sağladı. 

Yani demem o ki fondoten ve allık gibi geniş alanlar için alacaksanız boşverin. Eğer sadece göz altlarınıza kapatıcınızı başarılı bir şekilde uygulamak için Eklips Parmak Makyaj Süngere bir şans verin derim. -xoxo, madam kişot 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here