Elf Lip Exfoliator

2
1586

Bugün de harika bir ürünle, Elf Lip Exfoliatorla karşınızdayım! Özellikle mat ruj sürdüğünüzde dudağınız kabuk kabuk mu gözüküyor? Ya da gülerken dudaklarınızın gerilip çatlıyor mu? O zaman bu ürün tam size göre. Giriş biraz tv marketi tanıtımlarına benzese de hakikaten bütün bu sorunları çözmenize yardım edecek Elf Lip Exfoliator. Bu sorunları yaşamıyor olsanız bile daha sağlıklı dudakları kim istemez?

If you feel your lips are extremely dry and chalky when you use matte lipstick or when you smile giantly your lips are getting cracked this product is going to be your holy-grail product! The introduce is a little bit TV commercial-y I know but it’s just what Elf Lip Exfoliator is.

Ben ürüne Amerika’da yaşayan bir melek sayesinde kavuştum ve sitedeki herşeyin %50 indiği bir zamanda 1,5$ gibi komik bir rakama aldım. Keşke bir iki tane daha alsaymışım diyorum şimdi. Ürünün ambalajı fiyatına göre inanılmaz kaliteli ve sağlam. Sanırım içindeki maddelerden dolayı oldukça şekerli bir tada sahip.

elf lip exfoliater

I bought this from Elf’s site for 1,5$ and my only regret about this product is why I didn’t bought some more! The packaging is so quality and sturdy for this price. It has an sugary taste I guess it’s about ingredients. 

ELF Lip Exfoliator’un içeriğinde;

kesinlikle kahverengi şeker var o tanecikler de onlar benim anladığım kadarıyla. Nemlendirilmiş dudağa yuvarlak hareketler ile uygulayıp suyla ya da yumuşak bir bezle temizledikten sonra tekrar dudağı nemlendirerek kullanılıyor. Dudaktaki ölü derileri temizleyip daha yumuşak ve daha pürüzsüz bir dudağa kavuşmamı sağlıyor. Siz de Elf Lip Exfoliater’ı denemek isterseniz Watsons Türkiye mağazalarından temin edebilirsiniz.

I’m pretty sure that one of the ingredients of the product is brown sugar. I assume the little peeling particles are brown sugar. The usage of the product is so easy. Apply it to your moisturized lips with circular moves and clean with water or soft cloth. It removes all death skin and makes my lips more smooth and soft. If you are able to reach your hands to Elf Lip Exfoliator it deserves a chance.

xoxo, madam kişot

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here