Elidor Yağlı Saçlar için Kuru Şampuan

0
1178

Selamlar hatunlar, bugünün konusu hepimizin acil durum kurtarıcısı kuru şampuan! Benim ilk kuru şampuan deneyimim bundan beş altı sene öncesine dayanıyor. O zamanlar böyle sprey değildi tüpte sıvı saç kremi gibi bir şeyi saçınıza sürüyordunuz bu da güya saçtaki yağı emiyordu, ancak amacını asla yerine getirmediği gibi saçımı hemen yıkama isteği uyandırmıştı. Bu yüzden ilk başlarda kuru şampuanlara uzak dursam da birçok bloggerın önerisi üzerine Elidor Yağlı Saçlar için Kuru Şampuan’ı kullanmaya başladım.

Elidor Yağlı Saçlar için Kuru Şampuan

 

Görüşlerimi iletmeden önce kuru şampuandan beklentilerimi ileteyim, bende sinüzit ihtimali olduğu için kışları saçlarımı her gün yıkayamıyorum. Bu yüzden yıkamanın ertesi günü sönen ve yağlanan saçlarımın canlanması için kullanıyorum.

Elidor Yağlı Saçlar için Kuru Şampuan

 

Elidor Yağlı Saçlar için Kuru Şampuanın ambalajı hafif kalınca bir deodorant şişesi gibi. Bendeki 200 ml olanı. Saçlara belli bir uzaklıktan sıkıldığı zaman beyaz leke bırakmıyor. Ancak saçı sertleştiriyor ki bu da benim en sevmediğim özelliği oldu. Kokusu oldukça parfümlü ve saçta da bir gün kadar kalıyor. Benim için hangi kuru şampuan olursa olsun ertesi gün saçlarımı bol suyla yıkamazsam içim rahat etmiyor, o yüzden bir kaç sefer üst üste kullanılması hakkında yorum yapamıyorum. Ben indirimde 7 TL ye almıştım ama normal fiyatı 14-16 lira arasında değişiyor. Tekrar alır mıyım derseniz de bundan sonra Batiste ile yoluma devam edeceğime inanıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here