Etude House My Beauty Tool Jellyfish Silicon Brush

0
612

Bugün inanılmaz şeker bir ürünle karşınızdayım. Etude House My Beauty Tool Jellyfish Silicon Brush yine Korelilerin hayatımıza kattığı yepyeni bir icat. Sanırım popüler olmaya da başladı çünkü geçen gün Piazza AVM’de gezerken Yoyoso adlı mağazada da aynısını yaptıklarını gördüm. Blogda da yer vermeye karar verdim. Etude House My Beauty Tool Jellyfish Silicon Brush ile ilgili yorumlarım için yazıyı okumaya devam!

Klasik yüz fırçalarına kıyasla gördüğünüz gibi çok tatlı bir görüntüsü var. Denizanası şeklindeki fırçanın silikonu oldukça dayanıklı ve kaliteli. Tepe kısmında benim güneşle aslan arasında kararsız kaldığım bir şekil var. Ve klasik silikon fırçalarla aynı yüzeye sahip. Fırçanın altı ise böyle. İçerisinde siyah bir sünger var.

Fırçayı ıslattıktan sonra yüz temizleyicinizi bu süngere sıkıp minik denizanasını elinizde sıkarak içindeki ürünü köpürtüyorsunuz. Ve tepedeki aslan güneşten oldukça kalın ve yoğun kıvamlı bir köpük çıkıyor. Ve çıkan bu köpükle yüzünüzü temizliyorsunuz. 

Açıkçası internette yaptığım araştırmada bu farklı yapıdaki köpüğün cilde faydası nedir bulamadım. Aklıma gelen tek şey temizleyici fırçanın ya da elinizin direk yüzünüze temasını azaltabilecek olması. Eğer aklınıza gelen ya da bildiğiniz bir faydası varsa bizi de bilgilendirin olur mu? Etude House My Beauty Tool Jellyfish Silicon Brush yüzü gayet güzel temizliyor.

Temizleyicinin gerektiği gibi köpürülmesi için doğru ürünü kullanmanız gerekiyor. Ben iki farklı ürün ile denedim. Birisi Skinfood’un Watermelon temizlecisi bir diğeri de Our Herb Story. Skinfood’da çok iyi bir sonuç alamadım ama Our Herb Story daha katı bir yapıya sahip olduğu için gayet güzel köpürdü. Eğer Etude House My Beauty Tool Jellyfish Silicon Brush’ı almaya karar verirseniz, tercihinizi kalın yapılı bir yüz temizleyici jelden yana kullanın derim. -xoxo, madam kişot 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here