Eve Shop Alışverişim

2
1250
eve_shop_alışverişim

Selam! Nasılsınız? Bu hafta benim için oldukça yoğun geçti. Hafta sonu ile biraz olsun nefes alıyorum. Bu hafta içerisinde blog yazıları için link çekmeye girdiğim Eve Shop Tr’de Physicians Formula ürünlerinin %60 indirimli satıldığını görünce tabii ki duramadım. Ve sepete gözüme kestirdiğim ürünleri attım. İşte benim Eve Shop Alışverişim!

Ürünler 2 gün içerisinde elime ulaştı. Ürünleri paylaştığımda bana gelen ürünlerin orjinal olmadığı yorumu ile ilgili edindiğim bilgileri paylaşıp alışverişimin detaylarına geçeceğim. Bu konu ile ilgili Physicians Formula Türkiye ve Eve Shop TR ile iletişime geçtim. Physicians Formula ürünlerin resmi tedarikçi tarafından getirilmediğini bu yüzden de ürünlerin orjinalliği ile ilgili bir garanti veremediklerini, ve ürünlerin kutusuz ve fırçasız geldiğini söyledi.

Sosyal medyadan Eve Shop TR’ye ulaşamayınca genel merkezi aradım. Görüştüğüm kişi daha önce de arayanlar olduğunu, ürünlerin orjinal olduğunu ellerinde bütün belgelerin olduğunu söyledi. Ve ürünlerin tedarikçiden bu şekilde getirildiğini söylediler. Hiç kimsenin de böyle bir sorumluğu üzerine almak istemeyeceğini söylediler. Ben tabii ki emin olmak için istediğim için biraz daha araştırdım. İnternette İngilizce aradığımda bir tane bile sahte Physicians Formula ürünleri ile ilgili yazı bulamadım. Ben Eve Shop TR’de satılan ürünlerin orjinal olduğua inanıyorum. Koku ve ambalajlarında bir gariplik görmedim.eve_kozmetik

Ben Physicians Formula’nın Nude Wear pudrasını ve Cashmere Rose allığını seçtim. Ürünlerle biraz oynadım, ilk izlenimlerimi yazmam gerekirse. Physicians Formula’nın her zamanki kremsi yapısı ürünler için geçerli. Markayı daha önce kullananlar bilir genelde çok simli ürünlerin üzerindeki o pırıl pırıl simler overspray oluyor. Pudradaki simler de aynı şekilde. Üst kısmı gidince geriye sim mim kalmıyor. Hani çok mat olmayan kendinden sağlıklı bir ışıltıya sahip olan pudralar olur ya aynen öyle. Bu arada bendeki light rengi. Allığın da açık renk olan kımında minik simler var, geri kalan kısımlarsa mat.

Benim Eve Shop alışverişim bu şekildeydi. Ürün çeşidi oldukça sınırlı toplamda sekiz ürün var. Eğer Physicians Formula ürünlerini seviyorsanız bence sitelerine bir göz atabilirsiniz. Asla kullanmadığım fırçalar için 30 TL vereceğime bu fiyata fırçasız almayı tercih ederim açıkçası. Umarım Eve Shop aynı fiyat çizgisinde yeni çeşitler de getirir.  -xoxo, madam kişot

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here