Flormar Full Color Nail Enamel Imaginary World

2
1200

Aramızda Flormar ojeleri kullanmayan var mı? Çocukken 50 kuruşa aldığım zamanları hatırlıyorum da o günden bu yana marka kendini ve ürünlerini ne kadar da geliştirip çeşitlendirdi değil mi?

Flormar Full Color Nail Enamel Imaginary World

fiyat: 1,95 TL

Her ne kadar marka kendini sürekli yenilese de ben ojede klasik düz renk ojeleri sevdiğim için pek yakından takip etmemiştim son çıkan ürünleri. Ancak Full Color Nail Enamel serisini Instagram’da görünce açıklamasında yer alan iki katta tam kapatıcılık ve doygun renk olması dikkatimi cezbetti. İlk Flormar mağazası gördüğümde alınacaklar listeme ekledim hemen. Imaginary World rengi koleksiyonumda benzeri olmaması ve tam bir yaz rengi olmasıyla benim ilk tercihim oldu. Leylağa dönük pastel bir mavi olan Flormar Full Color Nail Enamel Imaginary World yaz için en sevdiğim ojelerin arasına girdi bile.

Flormar Full Color Nail Enamel Imaginary WorldSeri gerçekten de vaatlerini yerine getiriyor. İkinci katta tamamen opak ve fırça izsiz tırnaklara kavuştum. Hatta Note Cosmetics ojelerden sonra fırçası ve sürüş rahatlığı ile en beğendiğim oje koleksiyonu Flormar Full Color Nail Enamel oldu diyebilirim. Seriden bir kaç renk daha aklımda ancak gittiğim şubede kalmamıştı bulduğum zaman birkaç rengini daha almayı düşünüyorum. Siz Flormar Full Color Nail Enamel Imaginary World rengini beğendiniz mi?

xoxo, madam kişot

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here