Flormar Metallic Eye Shadow – Copper&Golden

0
1217

Hazır bugün Flormar‘da kargo 1 TL kampanyası varken bu yazıyı yazayım istedim. Her ne kadar hala zihnimde Flormar şu eski bir liracılardan ojelerini aldığım yurdum markası olsa da son birkaç sene içinde kat ettiği yol göz ardı edilemez. Üstelik Türkiye içerisinde online alışveriş yaptığım ve bu denli memnun kaldığım ender markalardan birisi.

Flormar Metallic Eyeshadow Copper&Golden

 

Son alışverişimde outlet kısmından bu iki metalik farı aldım. Göz makyajı olarak benim en çok sevdiğim şey renkli farları eyeliner olarak sürmek. Yaza en çok yakıştırdığım renklerden altın ve bakır rengini görünce denemek istedim. Daha önce de markanın birkaç tekli farını denemiş ve beklentimin çok üstünde bir performansla karşılaşmıştım.

Flormar Metallic Eyeshadow Copper&Golden swatchAncak ne yazık ki bu ikiliden diğerleri kadar memnun kalmadım. Yapıları oldukça sert, parmağınızı sürdüğünüzde sanki pul pul dökülüyormuş gibi oluyor. Yine de göz kapağında o kadar kötü olmuyor özellikle de bazla uygulandığı zaman. Soldaki Copper sağdaki ise Golden rengi, elimde bile o hafif simli ve parçacıklı yapıyı görebilirsiniz diye umuyorum.

Genel olarak bitene kadar kullanacağım ancak tekrar bu serinin farlarını almam. Bir dahaki yazıda görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

xoxo, madam kişot 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here