Fried Green Tomatoes – Cuma Ritüeli 58

0
451
cuma_ritüeli

Akşam akşam yeni bir cuma ritüelinden merhaba! Bu haftanın cuma ritüeli konuğu harika bir klasik! Günümüzde hala geçerli olan birçok konuyu işleyen Fried Green Tomatoes 58. cuma ritüeli konuğumuz olacak.

Fannie Flag’in aynı adı taşıyan filminden uyarlanan, başrollerini Kathy Bates, Mary Stuart Masterson, Mary Louise Parker ve Jessica Tandy’nin paylaştığı 1991 ABD yapımı komedi, drama filmi olan Fried Green Tomatoes filminin yönetmen koltuğunda Jon Avnet oturuyor. madma_kisotFried Green Tomatoes, sıcacık bir kasaba filmi. Kadınların birbireriyle ile olan dayanışmalarını ve yaşadıkları sorunları sırt sırta vererek aşmalarını anlatıyor. Filmdeki bütün karakterler birbirinden güçlü olunca, izlemesi de ayrı bir keyfe dönüşüyor. Hazır bu hafta sonu havalar da soğumuşken battaniyeninizin altına girip içinizi ısıtacak bu filmi mutlaka izleyin derim! -xoxo, madam kişot 

TEILEN
Önceki İçerikDippity Do Girls With Curls Curl Defining Cream
Sonraki İçerikH&M Lapis Lazuli Oje
Yeni şeyler denemeyi seven, kendiyle olan yarışı asla bitmeyen bir Madam. Halihazırda 23 yaşında ve İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı'ndan mezun. Hayatın onu nereye götüreceğini o da merakla bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here